Böyle bir sevgiliniz olsa?

burda söyleyeceğm şeyler bana ait.merak ettiğim konu şu .diyelim sevgilinz sizin sözünüzü dinliyor.anlayışlı ,mtsuz olmanıza dayanamıyor.maddi ve manev olarak herzamn yanınzda olacağnı biliyorsunz.sizin sözünüz dışına çıkmayın ve size "sevmediğn bir şey varsa söyle ben bunu yapmam" diyen bir insan ve size mtluluk vaad eden birinden ayrılırmısnz.kiminz belki bunları abartarak yazıyordur dersinz.ama her harfi doğru malesef.böyle bir sevgilnz olsa ayrılırmıydınz.yoksa fazla mutluluk batıyormu insana merak ediyorum..

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır ayrılmazdım. Ama bu iyi özellikleri yüzünden onu da oyuncak gibi kullanmazdım sevgisine karşılık verir aynı mutluluğu onun da yaşamasını isterdim...

0|0
    0|0
    • demek ki herkes bir değil.ben bu ilişki fazlasıyla çabaladım.gerek sevgi olsun gerek anlayış vs... ama sonuç negatif

• Bir süre daha kimseyi sevemeyeceksin. Sonra geçer ve başkasıyla beraber olursun.

• insan acı çekince olgulaşır ya bir daha aynı acıyı çekmek istemiyo.bu yüzden kapıları kapatıyo :(

Erkekler Ne Diyor 12

• kadın erkek farketmez.. mutluluk vaad ediyosa KOŞARAK KAÇARIM.. çunku yaLandır.. mutlulugun nasıl ve ne şekilde geleceği bilinemez.. vaad eden de yalancıdır...

0|0
    0|0
    • bunu bilemezsin herkes aynı değil malesef.

• aynen:) hayat gerçektende tuhaf

• hem de çok.. :)

• valla bende aynı durumdayım ayrılalım dese tamam diyorum sonra dayanamayıp geri gelio bende dayanamıyom sanırım fazla aşk baıyor :)

0|0
    0|0
  • Fazla mutluluk batıyor ne yazık ki sizin erkek arkadaşınızın dediği ve yaptığı herşeyi yapıyordum ona rağmen kız ayrılmak istedi.

0|0
    0|0
    • malesef gereğinden fazal değer verince böyle oluyor.hep ya biri çok sever öteki de az.hiçbizamn denk olmamıştr herhalde

• o yüzden çok sevilenin g.tünün kalkmaması çok önemli ilişkide:)

• üzülme arkadasım deneyim olacak bunlar sana daha iyi ilişkilerin olacak öğreneceksın nerde hata yaptıgını

0|0
    0|0
  • Karşı tarafa herşeyinle teslim olduğun için karşı tarafın gözünde basit kız imajı oluşturmuş olabilirsin bundan ayrılmış olabilir karşı tarafta.

0|0
    0|0
  • yok

0|0
    0|0
  • her tamam aşkım olur aşkım diyen hatundan zamanla soğurum sanırım.. Hatun dediğin zor olacak..

0|0
    0|0
  • sıkılırım

0|0
    0|0
  • Adam özgürlüüüük demiyor da sana ne oluyor...

0|0
    0|0
  • Hayat Bu kadar toz pembe olmamalı bu işte bir bit yeniği var...

0|0
    0|0
    • buna inanmayacağınızı biliyorum.ama doğru bu söylediklerm.ve ayrılık nedeni olmadan sesizce çekip giden bir sevgili

• nasıl yani?ne gibi

• Onu sen Yorumla kafanda.

• şu an burda olsun evlenirim. o kadar.

0|0
    0|0
  • evlenirim :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 12

• "fazla mutluluk batiyor"diye birsey yoktur, o kisinin gozu disarda olursa ancak o zmn mutluluk batiyordur. boyle bir sevgilim olsa onu asla terk etmezdim , bazen sorunlar yasanir o seni anlamaz , sen onu anlamazsin . ama herseye ragmen sen ona o sana karsi saygisini yitirmezse , kimin sozu dinlendigi onemli degil ortak dusuncelerle soz dinlenilir, ama o seni dinliyorsa birbirinizin kusurlarini gormuyorsaniz, maddi manevi her sekilde senin yanindaysa sana sevgisini fazlasiyla ispatliyordur , hele de manevi olarak yanindaysa . yaninda olamadigi zmnlarda da senle ilgilenip seni yanliz birakmiyorsa onun yoklugunu hissetmiyorsan , boylee bir kisiyi asla terk etme . cunku zor bulursun boyle seveni bu zamanda !

0|0
    0|0
  • erkek ise ayrılır... mantığı ise şudur.. çözülmüş bir bulmaca artık zevk vermez.. ama merak etme ,birgün çıkagelir..ozamanda sen istemezsin.. bu hep böyledir..

1|0
    0|0
  • ilk sevgilim böyleydi. ve ilk olduğu için tüm ilişkileri öyle zannettim, kıymetini bilemedm. yıllar geçtikçe anladım değerini. o ilişkimi şimdi yaşasam çok daha farklı olurdu herşey

0|1
    0|0
  • Sevmiyorsam ayrılırdım ben yine de ki ayrılmıştım. Kalbinin istemediği biriyle aklın ne kadar onun mantıklı biri olduğunu söylese de yapamazsın işkence gibi gelir insana. Yani sanki ona kötülük yapıyormuşsun gibi olur onunla geçirdiğin her saniye. Evet iyi hatta mükemmel biri bile olabilir fakat her iyi insanla birlikte olamayız bazen duyguların peşinden gitmek olur en azından senin için en güzeli.

0|1
    0|0
  • ya tm dusunce olarak ımkansız ayrılmak ama bazen mutlulugu yasatan ınsan yanlıştır onemlı olan sen mutlu olabılıyormusun

0|0
    0|0
  • Bu kadar karsı tarafı gercekten cok sıkar :S

0|0
    0|0
  • iyi olan insanlar hep terkedilmeye mahkumdur malesef

0|0
    0|0
  • aslında ayrılma sana mutluluk vaad eddıyorsa

0|0
    0|0
  • Böyle olduk da ne oldu.. Sırt çevirdiler... Herşeyi dört dörtlük yapıyosun neden insanlar beğenmiyo anlamadım

0|0
    0|0
  • bune be hayat geçermi böyle. canım tartışma hayatın tuzu biberidir. tam kararında bırakacaksın ama onunda fazlası zarar

0|0
    0|0
  • ne yazıkki böyleydim...tekmeyi yedim...değişmeliyiz..sanada tavsiye ederim..değiş...tekme yemeden önce.

0|0
    0|0
    • yedim malesef hemde hiç suçum yokken çekip gittii..bazen diyorum keşke ona karşı daha kötü olsaydm belki ozamn gitmezdi

• evet kötü olunca terketmiyorlar..bende iyi insan sever erkek sanmışdım...ama malesef yanıldım...hiç bir iyilik cezasız kalmaz bunu unutma.

• umarımm :(

• bnim sevgilim bana böyle davrasın ömrümü verirm ona ama tabi seviyosam orasıda var

0|0
    0|0
Yükleniyor...