Biri beni sevmeyince çok kafama takıyorum benim problemim ne?

Sadece erkek meselesi olarak değilde mesela pek yakın olmadığım bir arkadaşımın beni sevmediğini öğreniyorum baya üzülüyorum niye boyle falan diye ama yani o kişiyle alakam yok ben yinede takiyorum yada bir baskasının davranışlarından benden pek hoşlanmadığını anlıyorum boyle bir garip oluyor icim ağırlık çöküyor neden boyle benim psikolojim mı bozuk?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Özgüven eksikliğin olabilir. Sen, kendi davranışlarını da başkalarının arzularına ve beğenilerine göre kalıplıyorsundur. Sürekli, hareketlerini otokontrol altında tutuyorsundur. Kaşını, gözünü, burnunu beğenmezsin. Yürüyüşünü bile kontrol etmeye başlarsın. Sen, bu şekilde, hiçbir zaman, asla, yaşadığın müddetçe, mümkün değil, mutlu olamazsın. Karakter, kişilik özelliklerinden taviz vermeden kalıplarını kır. Özgürce davran, giyin, konuş. İnsanlar, bu ne yaaa desin. S... et! Sen, kendin ol. Beğenmeyen beğenmesin. Seni bu şekilde beğenen birileri, mutlaka, herzaman, yaşadığın müddetçe, hep, daima, sürekli :) olacak.

1|0
    0|0
    • yürüyüşüme kadar kendimi tutuyorum daha düzgün yürümeye calisiyorum burnumu begenmiyorum anladım galiba benim özgüven problemim var

Erkekler Ne Diyor 6

• çocukluğuna inmemiz lazım tut elimi derrmişim

eaaa neyse elimi tutma ama dediğim gibi çocuklugundan

kalma sorunlar olsa gerek

aile içi şiddet birbirini sevmeyen ebeveynler çocuğuna

karşı ilgisiz aile fertleri falan

sen sevgiye aç büyümüşün hacı sanırım sorunun bu

1|0
    0|0
    • Aile ici şiddet falan yoktuda annem ve babam en 7 yaşındayken boşandı ama kavga gürültü pek olmadı sanırım boşanmadan dolayı falan oldu

• ciddiysen bu konuda çok üzüldüm

insan huyunu suyunu değiştiremez ama

nasıl desem doğru ve iyi bir insan ol sen.kişiliği

karakteri doğru düzgün bir insan ol adam gibi adam

ol varsın seven sevsin sevmeyen sevmesin

• Ciddiyim cok teşekkür ederim cok rahatlamış gideriyorum kendimi yardımın için teşekkür ederim

• bence kimseye kendini beğendirmek ,sevdirmek gibi bir takıntın olmasın kendini kimseye sevfirmek zorunda değilsin nasıl sen çevrendeki herkesi sevmiyorsan herkeste seni sevmek zorunda değil aksine ben herkese mavi boncuk dağıtan tiplere sinir olurum...

0|0
    0|0
    • Ama bana kötü birsey yapmadikca kimseden nefret etmiyorum tabii cok samimi de hissetmiyorum

• Bir arkadasım var kıza hep yardımcı oldum herseyine yardım ettim problemleri vardı dinledim ama o benden nefret ediyormuş bunu duyunca cok üzülmüştüm

• o arkadaşın kendisine sürekli yardıcı olan duygularını paylaşacak kadar samimi olabildiği bir insandan nefret ediyorsa bu onun kişiliğinde bir bozukluk olduğunu gösterir sorun senden değil karşı taraftan kaynaklanıyor ama arada başka bir problem yoksa tabi...

• seni sevmeyeni sen hiç sevme

kendini zorla sevdirecek degilsin ya

sen ne kadar da iyi olsan o yine de seni sevmez

o sana nasıl bakıyosa seni öyle görür malesef

senin bir problemin yok kendini araştırma

bence onun bir problemi var sen iyi birisin seni hala sevmiyosa sorun ondadır

1|0
    0|0
  • narsistsin:)

0|0
    0|0
    • Ne alaka? Cidden olabilir mi

• Hayir bu yuzden baskası beni sevmeyince daha kötü oluyorum

• tüm yorumları okumadım da acaba sen kendini sevilecek bir insan olrak görüyor musun?

• kendini beğenmişlik

0|0
    0|0
  • Ergenlikten kaynaklı olabilir diye düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çünkü çevreni çok önemsiyosun acaba seni onlar o kadar önemsiyomu.Bırak seni kendin gibi sevenler yeter sana diğerleri beri dursun

0|0
    1|0
  • psikolojin bozuk değil sadece fazla duygusalsın yada balık burcusun :)

1|0
    0|0
    • İkizler burcuyum ama genel olarak pek duygusal diyeme kendime romantik filmlerden sıkılırım dramı falanda sevmem o yuzden kendime anlam veremiyorum

• belki de insanları fazla önemsediğin için böylesin...

• Hassas bir yapın var kırılmışsın sebebi bu olabilir

0|0
    0|0
  • aynen bende..eleşdiri istenmemk gibi komplekslerden sanırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...