Önce vücudu mu geliştirmeliyim yoksa Muay thai ye mi başlamalıyım?

Önce vücudu mu geliştirmeliyim yoksa Muay thai ye mi başlamalıyım?
NEDENNNN?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• İyi bir yerde başlarsan muay thai ya zaten mekiğiydi şınavıydı kondisyon koşu falan antrenmanlarda eşşek gibi çalıştırıcaklar seni. Yumruklarını kuvvetlendirmek için dumblelarla çalıştırıcaklar zaten deli gibi kas yapılıyo dövüş sporlarında

0|1
    0|0
    • Dövüş sporlarında kas falan olmaz. O kadar zamandır Kickboks Muay thai yapıyorum. Ya arkadaş siz ne tür bir cahilsiniz nasıl bu kadar rahat ve kesin konuşabiliryorsunuz? Bana doğru düzgün kaslı bir dövüşçü göster film oyuncusu değil. Madem dövüş sporu kas yaptırıyor hemde senin tabirinle deli gibi, neden vücut geliştirme diye bir spor var?

• Bu kavga giderek alevleniyor şimdi bunlar kavgadan sonra arkadaş olur sonra sevgili :D
      Çok güzel olmaz mı

Kızlar Ne Diyor 1

• direk başla muay thai'ye
    vücudunda gelişir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• boks kick boks muay thai ve benzeri sporlar bütün sporların toplamı gibidir. iyi bir antrenörse antrenörün muhakkak vücut geliştirmeye de yer vericektir zaten. :) bunun dışında koşu ip atlama yüzme vs agırlıkla güc kazanırken esnekliğinide kaybetmemen icin yapman gereken sporlar. :)

0|1
    0|0
  • Dostum ikiside alakasız bağdaştıramadım , muay thai sana teknik kazandırır , vucüt çok değil , tercih senin

0|1
    0|0
    • Vücudu daha çok görsellik için için istiyordum ve tabi güçlenmek için

• O zaman fitness'e başla , 6 ay kadar bir süreçten sonr muay thaiye yönelirsin , muay thai çokmu gerekli , pek kalite bir spor gibi durmuyor ama karakter meselesi yargılayamam spor hayatında başarılar

• Bende bir deneyeceğim işte.. teşekkürler :)

• Dostum kararı sen ver, dövüş sporları insana kas yaptırmaz bunu unutma. Öyle bir şey olsa zaten vücut geliştirme diye bir spor olmazdı. Ben Muythai çalışıyorum ve 1 sene fitness yaptım. İkisininde olayı farklı, ama fitness her sporun temelidir. Futbolcular bile fitness çalışıyor.

0|0
    0|0
  • Muay thai ile vücudunu geliştir :)) sporuna göre vücudun şekillenmiş olur :)

0|1
    0|0
  • Amaç ne önce? İyi dövüşmek mi yoksa iyi görünmek mi? Bu soruyu kendine sor.

0|0
    0|0
    • Her ikisi de ama sanırım iyi dövüşmek daha öncelikli

• Cevabı sen verdin kardeşim başarılar.

• Bence önce beyin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...