Hayat benim hayatım kimse karışmasın bana istiyorum.

diyorum kendıme hayat senın hayatın kımse karısamaz sana senın doğruların sana onların doğruları onlara takma diyorum ne kadar desemde sonucta toplumda yasıyoruz insan ister istemez etkileniyo ne yapmam lazım şu beynimi düşüncelerimi değiştirmem lazım hayat benim hayatım kimse karışmasın bana istiyorum sonucta ben kendı hayatımı yasamak istiyorum milletin doğrularını değil artık yüreğim yoruldu bişey yapmak gelmiyo içimden oluruna bırakmak istiyorum herseyi

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• sana tamamen katiliyorum, icimi okudun sanki... bendede aynisi var..

anlamiyorum ne diye karisirlar, yasaklar sinirlar kurallar bunaltiyor benide.

birakin yasiyim.. hattami yaptim yahu kendi hayatim benim hatam kendim cekerim hatami.

canim istediyinde cantami alip cikmak istiyorum uzaklara gitmek istiyorum

ac mi kalicam, kaliyim ac ne olur

tamamen ozgur olmak istiyorum

etrafimda sanki gorunmez parmakliklar var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• karışmasın

0|0
    0|0
  • sana öteki tarafta neden muhammed gibi olmadığın değil neden uslanmaz kız olmadığın diye sorulacaktır. kimse sana karışamaz. özgürsün. içindeki ses sana daima motive versin türkiye de herkes çok bilmiş hep akıl verirler tamam dinle ama etkilenme son kararı sen vereceksin. haram ve günahları bil buna göre yaşa

0|0
    0|0
  • toplumun karşısında güçlü olmak istiyorsan öncelikle kendi ayakların uzerinde durabilmelisin ..

0|0
    0|0
  • en son bu sözleri duyduğum kız eskortluğa başlamış çok yazık aman siz siz olun hata yapmayın aile çevre çok önemli şeytan vesvesesi bana göre böyle şeyler hayat senin hayatın doğru ama sonrasındaki acı herkesin

0|0
    0|0
  • EĞER İNSANLARIN HAKKINDA NE DÜŞÜNDÜĞÜNÜ UMURSAMAZSAN HAYATINI İSTEDİĞİN GİBİ YAŞARSIN SU AKAR YOLUNU BULUR

0|0
    0|0
  • rahat rahat seks yapmak değil mi tek derdin

ondan yani bas bas bağırıyorsun

0|0
    0|0
  • bu hayatta bizim ya soru sor ya terk et

0|0
    0|0
  • hayırrr neden ama hayat benimm :D

0|0
    0|0
  • demek ki doğrularında bir yanlışlık var ilk önce doğru dediğin şeyleri gözden geçir5...

0|0
    0|0
  • senin popoya sağlam bi terlik yeme zamanın gelmiş bacım

:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yüreğini karartan , aklını karıştıran , gereksiz insanları hayatından at.

mutlaka çevrenle alakalı bir durumdur , yavaş yavaş ilişkini kes. bir anda olacak şey değil zaten.

bunu haricinde meditasyon öneririm :)

internet ten biraz araştır bulursun.işe yarıyor kafanı dağıtıyor.

kitaplara yönel kişisel gelişim tarzı. yararlı olacaktır..

0|0
    0|0
Yükleniyor...