Kasli erkek sevmeyen Turk kizlari?

Bir cok soruda kizlarin kasli erkekler hakkinda cok fazla negatif yorumlarini gordum. Kasli erkekleri itici bulduklari vs..
Yurt disinda kizlarin 90% kasli erkek severken, Turkiyede kizlarin 90%i itici buluyor.
Neden kasli erkekleri itici buluyorsunuz?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle itici degillerrr tam tersi bence cok cekici

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kim itici buluo aga:D cok fazlası iğrenç yoksa iyi

0|0
    0|0
  • Çünkü kas yapayım derken göz çıkarıyorsunuz.

0|0
    0|0
    • Nasil yani? Biraz daha detayli anlatir misin?

• Dizi ve tv izlememek kaslı erkeklerin yaptığı bir şey değil biraz önce kastettiğim şey oluyor tekrar bunlar basit örneklerdi kastım o kadar çok spor sevdasına düşüp en kısa zamanda adonisler çıksın kollar bilmem kaç cm olsun sevdasına düşüyorlar ki kendilerini fikirsel anlamda geliştirme çabasına girmiyorlar idi. (Hala genelleme yapmıyorum)

Ciddi anlamda iletişimde problem yaşıyoruz Hollywood da ki ünlüler panpa kas yapalım kız tavlarız fikrinde değiller. Bizim erkeklerimizin çoğu bunu yapıyor.

• tamam bu senin gorusun :)

• Sevmiyorum, görüntü olarak çekici gelmiyor.

0|0
    0|0
  • %10' luk kısım önemli hah ^_^

0|0
    0|0
    • Evet ama zor bulunuyor o 10% luk kisim :D

• Ozaman ben yurtdisinda oldugum icin kasli seviyorum :) kasli erkegi itici bulan kizlari anlamak zor.

0|0
    0|0
    • Evet yurt disindaki Turk kizlari daha farkli ;) ve iyiiki oyleler :p

• Kasli erkek sevilmez mi yaw sadece abartilmasin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yurtdışındaki kızlar genel olarak bakımlı ve güzeller, bundan dolayı erkeğin kendine iyi bakanını istiyorlar.

Bizim kızlar kezban olduklarından, kaslı erkek istiyorum demeye yüz bulamadıklarından - ki çok normal - kendilerine layık erkek istiyorlar, göbekli erkeği bile kabullenmiş durumdalar.

0|0
    2|0
  • Kaslı erkek tipleri sosyal medyada kız avlama içgüdüsünü saklayamadığından kızların bilincinde itici bir yer almış durumda.

1|0
    0|0
  • Kas deyilde v seklini beyenmezler

0|0
    0|0
  • Adonis sandım meger don iz yapmış😄

0|0
    0|0
  • Çünkü kaslı erkekler kendilerini bişey sanıyorlar bu onları itici yapıyor

1|0
    0|1
  • testisleri küçük olduğu için olabilir