Erkekler lütfen söyleyin neden?

3 ay önce ayrıldığım sevgilim ..atrılırken bana allah belanı versin senden nefret ediyorum diyen ada sabah arıyo sesimi dinleyip kapatıyo gece 2 de arıyo sesimi dinleyip kapatıyo fizliden nden olabilir ve ben onu seviyorum neden bole yapıyo sizce ve ne yapmalıyım bende sabah açmadın kapattım yuzune gece uykuluydum bi an açtım kimin aradığına bakmadan dinledi kapattı ..

Güncellemeler:
10 20 dk dinliyo sesini çıkarmadan ben kapatmasam dinliycek daha..
arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• bence pişman olmuş gibi ama konuşmaya yüzü yok. bir sinirler söylemiştir belki onları. seni seviyor belli yani. arayınca konuşmayı dene sende belki karşılık verir sana. söyledikleri onu pişman etmiş olmalıkı arıyor yoksa aramaz yani.

0|0
    0|0
  • Google den mi çeviri yaptınız, yazarken bir bakın ne yazmışsınız...

0|0
    0|0
    • anlayın artık daa.. ne yapayım

• Merakımı mazur görün bu eksik ve yanlış harfler kasıtlı mı yapıyorsunuz,yoksa bu bir farklılık mı ?

• ayzılımcıyımve kod yazarken bazı harfler kullanılmıyor ve ben mormalde yazmaya çalışıyorum ve bu yuzden yazsammı yazmasam mı diye bi an hızlı yazınca boyle oluyor kusura bakma ...

• acık acık konus kendıne gelsın oda senı sevıyorkı arıyor

0|0
    0|0
    • ne konuşuyum ben ondan bakliyorum çünkü hiçbirşey soylemeden bıraktı beni neden bile göstermedi ..sonra bir sürü laf soledi evleneceğim kız değisin senden neferet ediyorum allah belanı versin gibi bende konuşamıyorum bu yuzden aramam artık çok kırdı beni..ama arayıp bişeler solese seni seviyorum neden şu dese tamam ama susuyor sadece ne yapmalıyım ki

• bimiyorum belki cnımı yakmak istemiştir çünkü benn 22 yaşındayım ve o bnim ilkim di bende onun

• anlasamıyorsanız zorlamayın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...