Çok değer verdiğinizin yanlışlarını hazmetmek, sindirmek bu kadar zor mu?

bu bende inanılmaz zor bir olay,bir türlü aklımdan çıkmıyor eski nişanlımın benim onun için yaptıklarıma karşılık bana yaptıkları,söyledikleri,bazen diyorum sende onun canını yak ama bana göre değil ki intikam vesaire tepkiler,sevdası bir yandan,öfkesi bir yandan bu kadın beni aldı götürdü herşeyden,ne yapsam ondan kurtulamıyorum,aklımdan çıkaramıyorum,sıkıldınız değil mi bende ve sorularımdan? haklısınız :( bende çok sıkıldım kendimden...

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• aayyy abi ya bi erkeklik gururunuz varki, ölüp mezara girseniz gururumda gururum diceksiniz...

bende bi tokat attım, bi sinirile attım işte (atmasaydım iyiydi de neyse), 1 aydır hala bana babam bile vuramadı diyip duruyo, gururuna dokunmuş pehhh.. nolmuş yani ağzın burnunmu yamuldu, minnacık elim var zaten ki o tokatı da sonuna kadar haketti, ben affettim adam hala tokat mevzusunda, la d*ngil sana noluyo, ben seni affettim sen bi tokatın nesini affetmiyosun dicem dicem diyemiyorum ya la...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Uzaklaşıyorum istemesemde , hazmetmek sindirmek beklemek de bir yere kadar ...

0|1
    0|0
  • Aynı durumdayız desem ? Beni o kadar küçük düşürmesine,resmen dalga geçmesine rağmen hala (salak gibi) onu seviyorum. Ve bundan nasıl kurtulmamız gerek hiç bilmiyorum..Senin de bir fikrin yok anlaşılan? :)

0|1
    0|0
  • ben de tez canlı ve umursamaz gözüksem de unutmuyorum, evet.

özellikle fil hafıza sendromunu yaşayanlar için zordur bu.

0|1
    0|0
  • senden sıkılmadım ben ve seni çok iyi anlıyorum..

hakan sadece ondan uzak duracaksın ve bekleyeceksin henüz çok taze ondan öyle..

ve bu kadının sürekli gelip gitmesine izin vererek yaranı kaşıtıyorsun..

önce buna izin verme uzak dur ondan ve sonrasında da kendine zaman ver .. bak şaşıracaksın nasıl geçiyor..

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim,geçsin artık ben çok yoruldum,yeniden keyif almak istiyorum hayattan zedcezir...

• o zaman daha rahat geçecek göreceksin sadece zaman ve sabır.. bırakma kendini..

Allahın bize verdiği en güzel duygu unutmak.. hiç bir acı ilk tazeliğini korumuyor...

• Sevilenin dil yarasi yada yaptigi yanlis bi bicak kesmesinden daha cok acitiyor. Allah yardimcimiz olsun

0|0
    0|0
  • geçer inşallah bu günlerde geçer..kolay değil elbet ama zamana bırakmalı, kendini geçmişe teslim etmemeli..hayat tek bir insandan ibaret değil..inşallah kendin için uyanışın yakın olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kin ve nefret duygum kabarıktır öyleki 5 yıl önce yapılan bişeyi hafızamda canlandırayım yeni olmuş gibi çılgına dönerim boktan bişey aslında

0|1
    0|0
  • ben not alıyorum:D

0|1
    0|0
Yükleniyor...