Demba Ba, “Şampiyon olursak bütün taraftarlarımızı sabah namazına Sultanahmet Camii’ne bekliyorum” dedi. Neler düşünüyorsunuz?

Şampiyon olmaları çok zor. Sezon sonunda şampiyon olamayınca bizim stadımızda yoktu zaten diye avunacaklardır.
www.iha.com.tr/.../

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• bir gs li olarak bu adami takdir ediyorum 👏

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Adam düşündüğü şampiyonluk kutlamasını anlatıyor. Hadi diyelim ki olamadık adam Beşiktaş taraftarına sesleniyor size ne pardon? :)

Rica edeceğim bizdeki ADAMLAR yerine kendi takımlarınızdaki çirkeflerle ilgilenin:)

0|0
    0|0
  • ne güzel demba ba adam
    ama olamazsınız Fenerbahçe varken canım :(

0|0
    0|0
  • Müslüman adammış 😃

0|0
    0|0
  • Hiç merak etmesin ön safı tutarım ben, hele bir olunsun hele😂

0|0
    0|0
    • bayanlar önde kılamaz diye bir ara ülke çalkalandı sende arka saflarda tut yerini aney :)

• Bayanların ön safı olurum işte😏hiç sorun değil , hele bir olunsun da ben istanbuldaki büyük camilerin hepsine giderim 😎

• çarşı imana gelir demba imam olur.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Böle futbolcuları görmek güzel helal olsun ama sadece şampiyon olduklarında değil olmadanda kılsınlar ya da olmasalarda kılsınlar.

0|0
    0|0
  • demba ba hadi baba... adamın hası fb li olmama rağmen bu adamın yeri apayrı alem islam dininin nasıl yaşatıldığını görsün hristiyanlar haç işareti yapıp çıkıyolarsa her maça bizimde kendi dinimizi yaşatmamız lazım eğer bir müslüman yeterince çalışıp çabalarsa yapamayacağı hiçbir şey yoktur çünkü gerçek imanla başarısı 100 katına çıkar belki de bugün müslüman ülkelerde ilerleyemiyişin sebebi dinlerine sahip çıkmamalarıdır (iran gibi çakma dindar ülkelerden bahsetmiyorum..)

0|0
    0|0
  • Sampiyon olmdan kilsalar daha makbul gecer

1|0
    0|0
  • İnş :)

0|0
    0|0
  • İns olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...