Sevgilinize çok aşıksınız ama engeller var ne yapardınız?

sevgilimi çok seviyorum fakat sanki bütün dünya bir olmuş bizi ayırmaya çalışıyo :( napmalıyım

Güncellemeler:
sadece fıkır danısıyorum ayrılcak degılım heralde ama sız ukala beyler ılla bı puruz bulup laf sokma cabasındasınız vazgecınnn olurmu :)
mıllet opusmeyı ask sanar olmus bız sevdıhımızın gozlerıne bakamaz ken
TUM DUNYA VAZGEC DEDIGINDE umut FISILDAR; BIRKEZ DAHA dene ...

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Burada laf sokulacak bir durum göremiyorum. Gönül demek isterdi ki mutlu aşklar sonsuza dek sürsün hiç bitmesin... Ama durum böyle değil... Dünya'yı arkanıza alın.. Tıpkı namazda olduğu gibi niyetlenin ve engelleri arkanıza alın..

Unutma: Engellerden destek almak, sizi başarıya iteler...

0|0
    0|0
    • ts yorumun ıcın laf sokan beyler olduda o yuzden yazdım

• Unutma; Yaşanan her bir zor vaka, ya sizi birbirinizden koparır, yada sizi daha fazla birbirinize kenetler... Bunun da vazifesi, kararı size kalmış birşeydir..

Erkekler Ne Diyor 13

• engelsiz aşk

0|0
    0|0
  • çok sevme yoksa gider.

0|0
    0|0
  • bir arkdaşım vardı, belki senden daha çok engelleri vardı.

6 sene birlikte oldular, her sene daha büyük engeller çıktı karşılarına fakat yılmadılar ve sonunda evlendiler.

evliliklierini zor kazandıkları için çok sağlam evliliklerini var.birbirlerinin kıymetini biliyorlar ve çok mutlular.

0|0
    0|0
  • Siz biribirinize dürüst ve güvenilir olun, Dünya Vın çalar, Es geçer...

Biribirinize olan " Sevgi-Saygı-Sabır-Anlayış ve Güven "sizin en önemli kalkanınızdır.

0|0
    1|0
  • olabilidiğince direnirim..ama gücümün tükenceği bir zaman elebet benimde vardır..o zaman yenik düşer ve gider..

0|0
    0|0
  • tüm dünyaya inat ulan de

0|0
    0|0
  • bırak dagınık kalsın hersey olacagına varır.

0|0
    0|0
    • dogru dıosunda pekı bole bı durumda olsan ne hıssederdın n?

• eger sevgılı dedıgım ınsanda benı sevıorsa gercekten buna inanmissam onu asla bırakmazdım cunku gercekten asık olmus ve askın ne oldugunu bılen bırıyım ama karsılıksız kaldı iste halbuki onu ölene kadar bırakmıcaktım istemedi size tavsiem gercektn sevıosnz bırakmayın bırbırınzı

• ts yorum ıcın zaten bırakmak gıbı bı nıyetımmm yok olmazda allah butun sevenlerı bırbırıne kavustursunnnn amınnnn...

• sabırlı olmalısın engeller seni yıldırmamalı güçlü olmalısın. öldürmeyen acı seni güçlendirir

0|0
    0|0
  • Gercekten asık olsaydın bunu sormazdın...

0|0
    0|0
  • engelleri aşarım

0|0
    0|0
  • engelleri zikerim yeterki aşık olayım!

0|0
    0|0
  • Beni delimiyim bir vajina için çöllere düşeyim? verirse verir,vermezse leyla'yı neyleyim ?

0|0
    0|0
    • Neyzen'den bir alıntı ama yanlış. Adam şiir yazıyor utanmıyor da sen alıntılarken utanıyorsun o zaman alıntı yapma. "Ben mecnun muyum bir*için çöllere düşeyim? Leylanın da mecnunun da anasını sikeyim. Bana yar olmayan devr-i devranın, İzzet-i ikramını sikeyim." demiş. Aslı budur Neyzen Tevfik yazmıştır. Kendisine saygımdan dolayı bunu yazma gereği duydum.

• yazma ozaman bı bayana yorumda bulunurken sozlerınıze dıkkat edın bey efendı

• dünyayı yok edin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...