Başınız derde girse ilk kim koşar?

evet başınızı derde soksanız kim yardıma gelir mesela benim annemdir ya sizin?

0|0
13|21

En İyi Erkek Görüşü

• abim diye tahmin ediyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Hiç kimse gelmez. Ya bizim için en kutsal varlıktan birisi olan '' annemiz '' gelir. Yada Dünya üzerine gelmemizi sağlayan '' babamız '' gelir. Aile fertlerimizi ne kadar küstürmüş olsak dahi bizi bu yalancı dünyada tek karşılıksız seven kişilerin ailemiz olduğunu bilmemiz gerekmektedir...

Unutmayın; İnsanın dostu gülüp de oynarken çok olabilir, ama darda kalıp, ağlamak istediğiniz zaman kendinizi bulacağınız yer ailenizin kucağıdır...

0|0
    0|0
  • Bunca zaman kendi işimi kendim halletim ama duyarsa annem yardım etmeye çalışır ben ne kadar istemesemde.İnatçı bir kadın

0|0
    0|0
  • Kişiye her zaman en çok ailesi değer verir. Hiç bir aile üyesi yoktur kendi kanında olan birinin yardımına koşmayacak. Bu yüzden Aileden herhangi biri diyebilirim.

0|0
    0|0
  • yaralıysan kalabalık , öldüysen ambulans , hastaysan bakıcı , karakoldaysan dava(cı) lı , mahkemede mübaşir , hepsinde annen

0|1
    0|0
  • kimse gelmez . kendi başıma kurtulabilirsem kurtulurum

0|0
    0|0
  • Babam

0|0
    0|0
  • 2 kız kardeşim gelir sonra arkadaşlarım gelir

0|0
    0|0
  • annem :/

0|0
    0|0
  • Çağırınca gelir dostlarım ama çağırmam aciz değilim , başımın derde girmesini isteyen sürüyle insan var , ama bana birşey olmayacağını bilmiyorlar

0|0
    0|0
  • benim sevgilim . çünkü herşeyi biliyor zilli :)) hukuk cu bende onun gugukcu suyum :))) yanlış anlaşılmasın :) öyleder zilli . kumru gibisin der :)) niyese ...

0|0
    0|0
  • ailem tabi ki...

0|0
    0|0
  • kimseye derdimi soylemem genelde hep kendim cozmeye calisirim zaten ailemde bana cok uzak

0|1
    0|0
  • Kendi işimi kendim hal ederim...Derdimi, sorunumu kimseye yük etmem..!

0|0
    1|0
  • babama ,çınar gibidir meyvesi olmasada gölgesi yeter :)

0|0
    0|0
  • kardeşim..

0|0
    0|0
  • Soul ustad ustesinden gelir

0|0
    0|0
  • kimseye söylemem belli etmem kendi işimi kendim hallederim . halledemiyorsmda yaptırımına katlanırım

0|0
    0|0
  • Ya ambulans ya polis yetişirdi heralde :)

0|0
    0|0
  • tabi ki de babam

0|0
    0|0
  • kimse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Var bi iki canyoldaşi arkadaşım.Onlar koşar gelir.Olmadı kendim çıkarım işin içinden.Uzakta annemler.

0|0
    0|0
  • Abıme gıderım

0|0
    0|0
  • arkadaşlar ne kadar da kötü gününde yanındayım dese de inanmıyorum lafta kalıyor hep onun için annemle abim yardımıma koşar

0|0
    0|0
    • hı öyle mi -.- murat olayında 40 takla attım ulan insaf :(

• hahahahahah bozulma kankaa yardım etmedin diyenmi oldu aşk olsun ama daha büyük sorunlarda yaşın itibariyle istesende olamazsın ondan bahsettimm

• annem,babam ve ablam

0|0
    0|0
  • kendim çözmeye çalışırım

0|0
    0|0
  • genelde kendi işimi kendim hallederim..ama içinden çıkamadığım bir durum ise olaya göre yanıma geleceğini düşündüğüm bir kaç kişi var..

0|0
    0|0
  • ablam

0|0
    0|0
  • O an kimi ararsam koşar herhalde :)

0|0
    0|0
  • Sevgilim .

0|0
    0|0
  • Annem, ablam, abim.