Kurdeşen (ürtiker) hastalığının tedavisi nasıldır?

Halk arasında KURDEŞEN diyede bilinen nami diğer ürtiker.

tıbben çaresi olmayan illet bir allerjik hastalık ... yıllardır çekiyorum ama henuz ne tıbben nede alternatif yöntemlerden devasını bulamadım :( varmı aranızda yakınınızda bu hastalıkla savaşan birileri veya kesin çözüm bulmuş birileri ?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Ailenizde var mı?Eğer genetik nedenlerden kaynaklanıyorsa tedavi yöntemleri sadece şikayeleri azaltır,hastaligi gecirmez.

1|0
    0|0
  • Askere gitmeden once baslamisti. asi tedavisi onerdiler. yaptirmadim. askerde tbp.atgm. bana her gun zyrtec kullanmami tavsiye etti. atak gelirse iki tane. 2-3 yil surekli kullandim. simdi gayet iyiyim. asiri sicak ve tozlu ortamlardan uzak durdum.

0|0
    0|0
  • Kurdeşeni en agır geçiren biriyim. Tam 5 yıl surdu ve dur diyemedim. Sebebi tamamen sitres başka bişey aramayın. Psikiyatri ye başvurun size wericegi ilaç paxil. kullanmaya başlayın. 3 yıldır da paxil kullanyorum 3 yılda 1 kez bile kurdeşen yaşamadım. Allah hepimize şifa versin. Unutmayın belalar ve hastalıklar bize Allahı hatrlatyor. Ne kadar az şükrediyoruz.

0|0
    0|0
  • yani şöyle bi öneride bulunabilirim eski bi insan bulman lazım şöyle 90 yasında falan bi dede veya 80 egzamayada kesin çözüm yok benim eşimin ablasının ayağında vardı belki güleceksiniz inanmayacaksınız ama dedesi dolunay çıktığında tükenmez kalemle bikaç işlem yaptırdı şu an tam olarak bilmiyorum egzaman geçti butarz ilginç inançlı yöntemlerle geçmeyeceğine inanmıyorum ben çok değişik çok şaşırtıcı seyler var bu dünyada

0|0
    0|0
  • allah yar ve yardımcın olsun 18-29 yaşlarımda bende yaşadım o derdi.aşırı sitresten oluyor.kendi kendine geçti.

0|0
    0|0
  • üzgünüm prizma ama maalesef zor bir hastalık . gerçi tam olarak anlatmamıssın ama anlatırsan yardımcı olabileceğim tavsiyelerim olur . geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • aktarlarda Diken otu vardır Hergün 2 çay bardağı iç. ( Kaynatıp suyunu süz)

0|0
    0|0
  • kardeşim ürtiker bunun nedeni sıkıntı stres bunlar olmasa geciyor.tıbben çözümü yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben küçükken olmuştum doktora gittim ilaç verdi ve geçti. Kalıcı bir şey değil diye biliyorum?

1|0
    0|0
  • Ürtiker, psikosomatik bir hastalıktır. Stres yaratacak durumlardan uzak durmanız gerekir. Bazı fiziksel etkenler de sebep olabilir. Bunun için alerji testi yaptırabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • bende de alerjik bi rahatszlık var yediğim şeylerden kaynaklanıyor özeillikle gece yatmadan önce aşrı bi kaşıntı oluşuyor ve kaşıdığm yerlrde büyük kırmzı şeyler oluşyr.sennki ne tarz?

0|0
    0|0
Yükleniyor...