Mesaj attım ve sevdiğimi söyledim

Yaklasık 4 aydan beri hoşlandığım bir çocuk var, 2 ay önce mesaj attım ve sevdiğimi söyledim sonra nerde oturduğumu falan sordu ve bidaha mesaj atmadı aradan 1 gün geçti ben geliyorum kapının önüne çık dedi ve bende çıktım geçti sadece o kadar mesaj falan atmadı o günden beri 2-3 günde bir geçiyor kapımın önünden benim dışarda olduğumu görünce 2 3 kere geçiyor bakıyor falan ama mesaj falanda atmıyor amacı ney onu anlamadım yardımcı olursanız çok sevinirim :)

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Karşınızdaki kişinin çekingen bir yapıya sahip olmasından kaynaklanıyor olabilir, sizin ona sevdiğinizi söylemenizle beraber ciddi bir geri çekilme soz konusu olmuş. Size karşı ilgisi olduğu apaçık, sizi görmek adına sürekli kapının önünden geçiyor, ancak belli ki sizinle konuşmaya cesareti yok. Ilk adımı siz atmış olsanız da, diğer adımları da sizin atmanız, bir ihtimal onu cesaretlendirecektir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • kontörü yoktur sana söyleyemiyor ama yinede ben burdayım beni takip ette uzakta evden uzak bir yerde konuşalım diye vücut diliyle mesaj atıyor sen daha anlamadıysan..

0|0
    0|0
  • nasıl sevdiğini felan söylemedi mi ? veya sevgili olmayı kabul etmedi mi sadece kapı önünden geçiyor mu o zaman ruh hastası.

0|0
    0|0
  • :d NASIL YARDIMCI OLALIM COCUGUN NUMARASINI VER SORALIM OLMAZ MI :d

0|0
    0|0
  • mesaj hakkı yoktur belki :)

0|0
    0|0
  • adım atmış sen yaklaş biraz

0|0
    0|0
  • utangaçlık mesajda ne kadar samimi olsada utangaç olur gerçekde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sen söyledin diye şımarmış başka bişey yok

olsa konuşur söylerdi boşver

0|0
    0|0
  • Belkide seninle gönül eglendiriyordur

0|1
    0|0
  • dalga geçiyo gercekten hoslansa yada aranzda bişeyler olmasını istese adam akıllı konusurdu

0|0
    0|0
Yükleniyor...