Milli sporcu olmanın kolay olduğu spor katagorileri nelerdir?

milli sporcu olmanın kısa sürede gerçekleştiği fazla ilgi görmemiş sporlar nelerdir?

0|0
510

En İyi Kız Görüşü

• zor ama eğer başarabilrsen hokey çok bilinmeyen bi spor dalı kısa sürede milli olabilirsin.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• O iş kolay değil öyle, tr ve avrupa çapınca sürekli başarıları olacak ki milli olsun. Fazla kaptırmasın kendini

0|0
    0|0
  • Her dalda var...çim hokeyi çok güzel bir spor ayrıca..kardeşin hiç bırakmasın profesyonel olma şansı çok yüksek sonuçta ülkemizde popüler bir spor değil..

0|1
    0|0
  • Çok yetenekli ve iyi oynaman gerek yoksa bende bir topa vurudum oh maaşda cepte.Ne güzel olurdu:)

0|0
    0|0
  • Wushu sanshou ya gidersen milli sporcu olma olasiligin cok yuksek ama istiycenki olcak

0|0
    0|0
    • egitimi kac yil sürüyor

• Kendini o spira adarsan evde calisirsan 2 yilda dereceye girersin

Erkekler Ne Diyor 10

• curling

0|1
    0|0
  • hangi spor dalı olursa olsun çok çalışman lazım milli olman için bu işler uzaktan göründüğü gibi değil

0|1
    0|0
    • tabiyki çalışıp gönül vermek şart ama rakiplerin az olduğu spor dallarında daha çok şans var diye sordum

• curlingte rakip az olur

0|0
    0|0
  • masa tenisi falan olabilir. eğer varsa emin değilim satranç milli takımı falan varsa o da çok çabuk olabilir.

0|1
    0|0
    • Satrancı spor olarak saymıyorlar. Masa tenisinde de baya baya yol alması gerekiyor.

• badminton olabilir

0|1
    0|0
  • Gel BJJ var.Birkaç seneye olimpiyatlara katılınca hepimiz milliyiz zaten.

0|1
    0|0
  • Curling

0|1
    0|0
  • hent bol mu ne o tür sporlar

0|0
    0|0
  • kardeşinin çok küçük yaşlarda bu işe başlamış olması lazım ve bir çok resmi maça çıkmış olucakkki dereceleri olsun öyle herkes milli sporcu olsa okulu bırakırdım ben

0|0
    0|0
  • badminton. şaka yapmıyorum duyduğuma göre çok kolaymış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...