Ilişkilerinize nasıl başlarsınız? Konuşarak mı sevişerek mi?

ukalalığımı, itliğimi mazur görün ama sene olmuş 2012 "çıkmak" nedir ya? hala vay efendim o bana çıkma teklif etti, ben onu sinemaya götürdüm bilmem ne. konuşarak sevgili olnur mu ya? nerde duygular? nerde arzu , heyecan?

"burçin işin yoksa ikindide seni bir filme götürmek, akabinde akşam yemeğinde seni daha yakından tanımak isterim"

böle olmaz gençler. elektrik , kimya, quantum, gerçek sevgi istiyosanız karanlıkta tenhada kıstıracaksınız. dudaklarına doğru ilerlerken emin olmayacaksınız ama tereddütsüz olacaksınız..korkmayacaksınız ama ürpereceksiniz

hadi bakalım koçlar

Güncellemeler:
daha önce hoşlantısını sözel olarak ifade etmemiş bi erkek, hatunun başını şefkatle kavrayıp gözlerinin içine bakarak öpmek için kendisine yaklaştırdığında bütün kızlar hipnotize olur. öyle bi erkek için canınızı verrsinizi bilmiyomuyum sanki. bigün tenhada karşınza çıksam erirsiniz..

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Sımdı genc bu yazacaklarımı ıyı oku. Yurdum kadınlarının %90'ı kendını agırdan satarken(kı bu bana cok komık gelıyor), sevısmenın bır tabu olmadıgını kadını asagılayan bı olay olmadıgını elbet kı bu denlı asmıs(asmıs oldugu ıcınde kıymetlı) dusuncede erkeklerın var oldugunu ve o'nlardan bırıne asık olacagımı dusunerek bır ıkı asıldım, baktım kı oyle bır sey yok! O adam ya dogmadı ya da oldu o! Herkes 0ersın'e gıderken ben tersıne gıttım bı nevı tezımı dogrulamak ıstedım... Sonuc husran... Curudu gıttı canım sav! Kusura bakmayın arkadaslar, sızler kadınlar tarafından surundurulmeyı hak edıyorsunuz. Kendı elınızle kendınızı bu duruma sokan da sızlersınız. Asık olmak ıcın o kadını masum gormek(?!) ıstıyor bunu cınsellıkle alakalandırıyorsunuz. E ne dıyeyım ? Kolay gelsın yanı.

0|0
    0|0
    • ya bence türkiye populasyonu cinsel anlamda güzel dengelenmiş. % 95lik "ağır" pamuk prenses kızlarımız %95lik beyaz şahinli prenslerle eşleşmiş. ama geriye yine gayet güzel elit bi %5lik tabaka kalıyor. 5 kere 5 =25 nyse şeyi diyorum yani senin aradığın tarzda herifler yok değil. misal en yakın arkadaşım true romancedeki patricia arquettenn oynadıı karakter tarzı bi hatun arar. ölmedi de üstelik. sen bana bi grace kelly bul hayallerini gerçekleştirecem

Kızlar Ne Diyor 7

• Tenhada kıstır da bak bakalım ne tepki alıyorsun... Valla çakarım ağzının ortasına iki tane :D Affetmem... Sen şimdi bana kezban falan da dersin ama UMRUMDA DEĞİL :)

0|0
    0|0
  • o yol bayır aşağı girsinn... dinazor ... diye şarkı söyleyesim geldi bağıra bağıra nasıl bir canlısın sen neslin tükenmeli

1|0
    0|0
  • harbi kıyamet yaklaşıyor burdaki soruları gördükçe dahada çok inanıyorum buna siiz kimin ümmetisiiz arkadaş noluyor bu müslümanlara ?

0|1
    0|0
  • O dedigin tecavuze/tacize giriyor biraz. Onermem arkadaslar, kimse yapmasin.

0|0
    0|0
  • Sonra niye aklınız s.kinizin ucunda diye sorunca kızıyosunuz, al işte böleleri yüzünden..

0|0
    0|0
  • Hayvanlar sevişerek, ilişki kurar sen hayvan mısın

0|1
    0|0
  • tenhada sıkıştırıp öpmek haricinde genel olarak haklısın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• insanlığın geldiği son nokta ,bıraksalar sokakta sevişeceksiniz, aklın hep s.kinde dolaşmak iyi değildir yeğen

0|0
    0|0
  • Şuan ne tür bi yaratık olduğunu çözmeye çalışıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...