Fitness cozum mu?

Dogdugumda belli kiloluyum. Biktim artik. Aslina bakilirsa 65-67 gibi gorunuyorum ama kemiklerimin iriliginden heralde 74 kiloyum. Ve bu yil son yilim universiteye hazirlaniyorum diye ondanda kilo aldim. Yaz tatili boyunca fitnessa gitmek istiyorum 3 ayda 50 kilo olurmuyum? Boyum 165 zayiflarsam boyum 170 falan olurmu? Basenlerim var bacaklarim kalin gobek var :(

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• tek çözüm ağır anteremanlı cardio fıtness'ı çalışmak lazım.
    ve gıda takviyesi supplement kullanman gerekir.

0|0
    0|0
    • 3 ay icinde 50 kilo olurmuyum? Haftada kac gun kac saat calismam gerekir?

• Cok tesekkur ederim ben fast foodu birakamiyorum napmaliyim?

• Yeşil çay yağ oluşmasını yavaşlatır, enerji kullanımını hızlandırır.
      Zencefil içerdiği gingerol sayesinde metabolizmanın fazla çalışmasını sağlar ve sindirimi hızlandırr
      Limon, su içerdiği C vitamini sayesinde yağların kolay yakılmasını sağllar.
      Sarımsak kan dolaşımına ve sindirime yardımcı olur antioksidan sayesinde cilde pürüzsüzlük aşılar. eğer ağız kokusu yapar diyorsan sarımsağı 2 ye böl iğneyle del ve suyla yut aynı faydaları verir.
      kırmızı biber vücut ısısını arttırır vücudun forma girmesini sağlar yağ yakım sistemini kamçılar. ve bu saydıklarımın tümü fast food iştahını keser.
      birde misvak kullan. oda iştah kesici etkisi sağlar.

Erkekler Ne Diyor 4

• 1.65 boyuna 60kg iyidir ayrica zayiflarsan boyun uzmaz sadece uzun gozukur.

0|0
    0|0
  • Diyetisyene git ve yediklerine dikkat et aynı zamanda düzenli spor

0|0
    0|0
  • çözüm, 3 ayda 50 olamazsın, boyun da 19-20 yi geçtiysen uzamaz

0|0
    0|0
  • çözüm olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Fitness ağırlık alanına giriyor. Onu sonra düşün.
    Ilk için cardio olacak o göbeği eriteceksin. Salacaksin. Yanında pilates yapacaksın.

0|0
    0|0
    • 50 kilo olurmuyum uc ayda?

• Hayir olamazsin. 3 ay süreci çok az. Hızlı hızlı kilo verirsen sonra o verdiğin kiloları çok kolay alırsın. Yavaş yavaş ver. Ayları düşünme şimdiden başla düzenli yap.

• Ygsye az kaldi simdi yapamam. s

• 18 yasindasin ve zayiflayinca boyunun 5cm artcagina inaniyosun ilginç

0|0
    0|0
  • olur anteramanlarını çok sık yapmalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...