Kızlar en çok hangi spor dalıyla uğraşan erkeklerden hoşlanır?

Uzun süredir tenis (masa tenisi değil) ve basketbol oynuyorum ama ağırlıklı olarak tenis. Sizce hangi spor dalları kızların daha çok dikkatini çeker? Şahsen bana hep tenis oynayan kızlar daha çekici gelmiştir.

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• tenis,basketbol,voleybol,yüzme,kayak,snowboard,windsurf,ralli,okçuluk,at biniciliği,

bide spor sayılmasa da golf ve snooker:)

0|1
    0|0
    • Saymadığın spor dalı kalmamış ki .D

• dumadumadum sporculardan hoşalnıyor o kesin bak.

• Benimde Andy Roddick hayranlığım vardı :D Ama artık eskisi gibi oynayamıyo.

Kızlar Ne Diyor 14

• benim için farketmez spor dalı flan. bide gitar çalan erkek modeli var ya. hiç anlamam neden bir erkeği daha etkileyici hale getrr bu şeyler

0|1
    0|0
    • Gitar çalmak arkadaş çevreni genişletiyo oda bi gerçek.Ama bana görede değil öyle herkesin ortasında sap gibi gitar çalıp şarkı söylemek :D düşünemiyorum kendimi o halde >:)

• basket

1|0
    0|0
  • Yüzme dalıyla ugraşan erkekler..Çünkü onlar yüzerken sırtının ve kollarının aldıgı şekiiler beni çok etkiliyo..Birde basketbol çok şeker duruyo :)

1|0
    0|0
  • Basketbol.

0|0
    0|0
  • Futbol :) Voleybolda olabilir ..

0|0
    0|0
  • basketbol,yüzme

1|0
    0|0
  • Snowboard yapsınn. O kişi ile Alplerde seve seve kayarım. İsviçreye çok sık gidiyorum :D

0|0
    0|0
  • yüzme ve basketbol

0|0
    0|0
  • Futbol :D

0|0
    0|0
  • onu hiç düşünmemiştim ama futbol yakışıyo erkeğe

0|0
    0|0
  • futbol

0|0
    1|0
    • Futbolla uğraşan erkekleri nasıl çekici buluyosunuzki anlamıyorum.Çoğu kısa + tipte yok çoğunda.

• Hepsi aynı değil genel olarak böyleler sonuçta Messi dediğimiz adamda 1.69 değil mi?Oysa diğer sporlara bilmem bi yüzücülere tenisçilere basketbolculara baktığımızda ise 1.80 den başlıyolar ve çoğunluğuda futbolculara göre çok daha yakışıklı insanlar oluyolar.basketbolcularda 2metreyi geçenlerden bahsetmiyorum tabi o kadar boyda çok itici oluyo.

• yuzuculerın vucudunu begenmıyorum ben ya okadar kas yıgını hosuma gıtmıyor basketcılerde ıyıdır ama yuzuculer yok ya almayım

• basketbol

0|0
    0|0
  • futbol.

0|0
    0|0
  • Yüzme kayak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Körling ollmasında ne olursa olsun. Sportif başarı kadını çeker. ama dediğim gibi körling olmasın :)

0|1
    0|0
    • Körling de spora benzemiyoki zaten :D körling sahası bile görmedim zaten şimdiye kadar .Bilsen bile kiminle oynucan bide Türkiye de aman Allah korusun >:d

• Abi körling dediğiniz şeyi oynayan zaten 1000 kişi var toplamda aralarındada dünya şampiyonası falan diyede turnuva yapıyolar.

• basket

0|0
    0|0
  • voleyboll :D:D

0|0
    0|0
  • futbol voleybol :D ıkı tarafa yakısır .D

0|0
    0|0
  • Snooker bence.

0|0
    0|0