Cla ve karnitin onerirmisiniz? Spor yapiyorum beslenmemede dikkat etmeye çalışıyorum ama hâlâ tık yok ogrenci cebine uygun olursa sevinirim +1 :D?

Cla ve karnitin onerirmisiniz? Spor yapiyorum beslenmemede dikkat etmeye çalışıyorum ama hâlâ tık yok ogrenci cebine uygun olursa sevinirim +1 :D?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sıvı olanlar daha iyi kana daha çabuk karıştığı için, Multipower shotlar gayet iyi ve uygun 100-120 lira arası değişiyor fiyatları. Amacın ne zayıflamak mı yoksa?

1|0
    0|0
    • Hem yağ yakıp kas yapmaya çalışıyorum ama önceliğim yağ yakmak teşekkürler..

• Tamam bayanlar da kullanıyor onu, gördüm kaç kere, gayette etkili hemde.

Erkekler Ne Diyor 1

• kapsül karnitin kullandım ben spor salonunda üstümden sular boşalıyodu çok terletiyo kullanma bence :D

0|0
    0|0
    • Bende gecen sene kapsul kullandim ama pek etkisini goremedim sivi tavsiye ediyorlar ama hangi marka alsam bilemedim:D

• valla ben ne kullandım hatırlamıyorum ya ama bidaha kullanmam aşırı terliyorum sular damlıyo suratımdan heryere pislik bişey oluyorum :D

• Olmasi gereken o zaten kardiyo yapiyosun sonucta bide ustune karnitin ooh miss civik civik ter:D

Kızlar Ne Diyor 1

• pek yararlı olacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...