Arkadaşlar lütfen bakın karı koca arayıp küfrediyorlar.

bakın anlatıyorum 1 saat önce arkadaşıma gidecektim biri aradı (gizliden değil) kimsiniz dedim kadın direkt küfür etmeye başladı ettiği küfürleri duysanız küçük dilinizi yutarsınız o derece iğrenç küfürler etti dedim n'oluyo lan sen kimsin dedim kadın küfretti tekrar. sonra ben baktım anlaşamıyoruz kapattım telefonu 1 saat sonra arkadaşımın yanında tekrar aradı bu sefer kocası diye tahmin ediyorum adam aldı telefonu küfürler etmeye başladı eve geçtim orda da tekrar aradılar bu sefer telefonu babam aldı konuştu adam dinlemedi babam, polise bağlayalım dedi ben yok baba boşver filan dedim. ben bu kadını adamı tanımıyorum başta yanlış numara sandım ama ard arda arayınca...

şimdi ben ne yapmalıyım?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Tavuklarına mı kışt dedin yoksa yanlış numara durumumu var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Beni rahatsız ediyorlar diye savcılığa suç duyurusunda bulun. İnsan gibi konuşsalar neyse diyeceğim de

0|0
    0|0
  • sen ver numarayı literatürlerine yeni küfürler ekleyeyim ben onların zaten benimde deşarj olmam gerek

1|0
    0|0
  • gaza gelir bende sövmeye başlardım valla. :D

0|0
    0|0
  • savcılığa ver ...

0|0
    0|0
  • bişey yapma polise gitsen uzun hikaye yapacağın tek şey nu ları kaydet ve aradığında o nularda tlf sesi çıkmasın yada engelle işte ben öyle yaparım bazen

0|0
    0|0
  • bidaha ararlarsa açar açmaz sen başla bu kez saydır dur o konuşamadan kapat tlfnu içinde kalsın patlasın:)

0|0
    0|0
  • geçnde benim arkadaşımı aramışlar aynı şekilde ama gizliden verin polise gitsin acımayın

0|0
    0|0
  • bi polis tanıdığın varsa numarada görünüyosa bulur onları hemen adresine çocuklarının adına kadar ne varsa çıkar

0|0
    0|0
  • 155!

0|0
    0|0
  • hiç bir küfür küçük dilimi yutturamaz.at ağızlıdan sonra

0|1
    0|0
  • bu sefer önce sen davran.o aramadan sen arayıp küfür et

1|0
    0|0
  • telini gizli no'ya kapat.. beni kimse gizliden arayamıyo..

0|0
    0|0
  • savciliga ver anasini aglatirsin

0|0
    0|0
  • Muhtemel adam kadını boynuzlamış, senide tesadüfen de olsa günah keçisi ilan etmiştir.

0|0
    0|0
  • Polise bağlayalım kısmını anlamadım. Peder santralde mi çalışıyor?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• snn yernde olsam bi dk durmam savcılıga verirdim bakalım nasıl oluyormus babasının oğlumusunda sana küfür ediyorlar

0|0
    0|0
  • savcılığa ver

0|0
    0|0
  • git ver polise en iyisi

0|0
    0|0
  • küfür varsa evlllik bitmiştir coktan

0|0
    0|0
  • Kime bulaştın kızım sen :D

0|0
    0|0
  • direkt savcılığa

0|0
    0|0
  • tabiki e polise ya da savcılığa. bu numara beni arayıp küfürler ediyor diye yarın da devam ederse. önce bekle belki yanlış numarayı arıyorlardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...