Şınav cekemiyorum ne yapmalıyım?

45 kiloyum, şınav çekemiyorum. Zayıf olmama rağmen kollarım beni taşımıyor ne yapmam gerek?

Bir de biraz kilo alsam goguslerimde buyur mu? Lütfen cevaplayın. .

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• sınav yapa yapa gelısır yarım yap tama ole gec

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Göğüslerini büyütmek mi istiyorsun çok mu sıkıldın artık ufaklıklardan? Biraz level atlasınlar mı istiyorsun bench press :D

0|0
    0|0
  • İlk önce kollarını çalıştır , şinav sana ağır gelebilir ilk defa yapiyorsan ,, bence 7. 8 kilo alman da fayda var zaten ince bir vücudun var sen sadece karin kaslarina çalış ve biraz kilo al vücudun daha güzel görünür ,

0|0
    0|0
  • şınav güç ile olan birşeydir kilo ile değil bende 75 kiloyum ama 50 tane durmadan yapıyorum :) ısınma hareketlerini bol bol yapmalısın ve şınav vaziyeti al kollarını kır biraz öyle durabildiğin kadar dur olur zamanla :)

0|0
    0|0
  • Ağırlık çalışmadan yapamazsın. Kolların zayıf gördüğüm kadarıyla bunun ilacı ağırlıklı çalışmak güçlendirmektir.

0|0
    0|0
  • tricepsini geliştirmen lazım öncelikle

0|0
    0|0
  • Kucağa güzel alınırsın ne yapacan kiloyu göğüsler için bilmiyorum bak onu sitenin ablaları yanıtlasın

0|0
    0|0
  • çekme boşver

0|0
    0|0
  • 69 :D

0|0
    0|0
  • Kollarını güçlendir kilonu kaldıracak kadar kol gücüne sahip değilsin demek ki.

0|0
    0|0
  • Şınav çekmek kız için zor olur heralde yavaş yavaş forma girersin

0|0
    0|0
  • 53 kiloyum 75 tane şınav çekebiliyorum ama ben çocukluğumdan belli çekiyorum ondan arttırdım

0|0
    0|0
  • mekik çek sende

0|0
    0|0
  • Göğüsleri mıncıklat bıraz :)

0|0
    0|0
  • Kilo alirsan goguslerin buyur. Ayrica hasta falan degilsen sinqv cekersin.

0|0
    0|0
  • Duvara dayanarak şınav ile başla

0|0
    0|0
  • Daha hamsin ilk gün 3 tane ikinci gün 6 tane böyle böyle artar

0|0
    0|0
  • Kol ve kas kordinasyonunu yapman lazım ve olduğu bedene göre değişir o :)

0|0
    0|0
  • senin o zayıf vitaminsiz kollarını yerim ben :))) senin yerine ben çekerim bana sayı ver ahaha:))

0|0
    0|0
  • Ilk önce dambillarla kolları gelistir sonra yavas yavaş şınav cekmeye basla karın kası falan yapma bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ya önce yarım çek kollarını alıştır sonra zaten bir bakmışsın çekmeye başlamışsın yavaş yavaş tabi bir anda olmaz her şey..

0|0
    0|0
  • Bende cekemiyorum :(

0|0
    0|0
  • Bende şınav çekemiyorum. Bikaç kere denedim olmayınca başka spor hareketlerine yöneldim

0|0
    0|0
  • zayıfsın diye zayıf ya da çok kilolu olanlar çekemiyormuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...