Galatasaray-Manchester United maçı ve eksikler...

Maç haftaya Çarşamba ve Manchester United'da sakat olan isimler şu şekilde sıralanıyor... Rooney , Ferdinand , Phil Jones , Rafael , R.VanPersie ve Kagawa (VanPersie ve Kagawa Bu akşamki milli maçlarında sakatlandılar)

Bu durumda sizce GALATASARAYIN şampiyonlar ligine 3 puan ile başlama olasılığı nedir ?

Not:Maç ingilterede...

0|0
7|20

En İyi Kız Görüşü

• Bence yenebiliriz bu maci. Yalniz bizimkilerin büyük takimla oynama psikolojilerini yenmeleri gerekiyor. Üstelik onlarin stadinda oynayacağiz, yani psikolojik acidan biraz baski altinda olacaklar mecburen. Selcuk'un ve Umut' kesinlikle 11 icinde yer almasi gerekiyor diye düsünüyorum ben.

0|1
    1|0
    • yenebiliriz maçı ?

• Bizim büyük takımla oynama psikolojimiz yok ki olumsuz. Galatasaray büyük takımla büyük futbol oynuyor, geçmişte örnekleri çok. Keşke tam kadro çıksaydı ManU.

• @Flegmatik ne oldu?

Kızlar Ne Diyor 6

• Galatasaray 3-2 alır o maçı.

0|0
    0|0
  • gs berabere kalırsa yeter.kırmızı şeytanlar çok güçlü

0|0
    0|0
  • galatasaray yıkar

0|0
    0|0
  • ingiltere maç

0|0
    0|0
  • Skoru ilk doğru tahmin yapan arkadaşın cevabını en iyi cevapcx

0|0
    0|0
  • Skoru ilk doğru tahmin yapan arkadaşın cevabını en iyi cevap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• İngilteredeki maçta Galatasarayımzın forvet hattında Johan Elmander-Milan Baros ikilisi yan yana oynamalı çünkü forvet hattındaki en uyumlu ikilimiz birbirlerini çok iyi tamamlıyorlar ve daha önceden İngilterenin havasını tatmış ve o takımlara karşı gol atmış oyuncular.

0|0
    0|0
  • Şu anda Unıted ın ne kadar sakat oyuncusu varsa da elimizdeki sağlamlar ile de şimdiye kadar iyi işler başarmış bir kadrodan bahsediyoruz.Belki o sakatlar olmasaydı daha güzel olurdu ama yapacak birşey yok.Rakibimizi asla küçümsemem dostça bir karşılaşma olur umarım.Ayrıca Kagawa ve RVP nin durumu şimdilik belli değil oynama ihtimalleri var.Tedbir amaçlı oyundan çıkarıldı ikiside.

0|0
    0|1
  • Keşke olsa ama olmuyor yaws Cimcimelerim rezil olurlar yada berabere geçiyor içimden ne diyim hayırlısı olsun.

0|0
    0|1
  • Eğer galatasaray bu maçta cidden güzel bir organizasyon ve taktik yaparsa birazda azim ile kazanır bu maçı. En kötü beraberlik ile bitirir. O eski ruhu yakalamak lazım artık.

0|1
    0|0
  • Sakat futbolcuların eksikliği önemli tabi kide ama M.united gibi takımlar böyle anlarda çözüm üretmekte zorlanmayan takımlardır.Bir Galatasaray'lı olarak zorlu bir maçın bizi beklediğini düşünüyorum.Ordan beraberlikte çıkarmak bizim için iyidir.Birde galibiyet olursa üstene kaymağı olur :)

0|0
    0|0
  • anasını bile belleriz... demişti dersiniz.. !

0|1
    0|0
  • İnşallah inşallah bu maçtan en kötü beraberlik alırız. 2000 ruhu geri dönüyor. 250 kişilik bir uçak kiralandı ingiltereye gidiş için. Basın, yöentim futbolcular herkes birlikte gidecek. Mükemmel bir ambians olacak orada. Türk taraftarlar yine evimizde gibi hissettirecek. O müziği dinlerken seramonideki futbolcuları tek tek geçecek ya özledik be :))) arkada şampiyonlar ligi bayrağı dalgalanacak. Manchester'a da bizim şansımız tutuyor bakalım inşallah sürpriz yapar galip geliriz.

0|0
    0|0
  • hiç farketmez yine de takım oyunu oynuyorlar. orada en az 3 fark yer GS .

0|0
    0|0
  • O maç berabere bitse yeter. Evimizde kaçışı yok manchester'ın. Orda beraberlik yetiyo bize. Ama inşallah yeneriz diyorum

0|0
    0|0
  • Galatasaray zaten futbol değimiyle öyle ballı bir kura çekti ki, Euro Lig de bile ondan daha zor gruplar var. Şartlar ne olursa olsun çıkma ihtimali yüksektir. Bu maçın sonunucun Galatasarayın yolunu kesmeyeceğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • inş başlar ama maç ingilterede ve gs nin korkusu var ama inş yenerz umut selçuk burak yeter onlara :)

0|0
    0|0
  • Çok sakatları olması bizi ilgilendirmiyor. Biz çıkar sahada topumuzu oynarız. Sonuçta futbol 11 kişi ile oynanıyor.

0|0
    0|0
  • La alayı oynasa ne yazar yaaa...

0|0
    0|0
  • yüzde 0

0|0
    0|0
  • galatasaray inşallah kazanacak gücümüz var

0|0
    0|0
  • :) antalya macı alir veya en az antalya - gs beraberligi diyorum;)

Manudan da puan aliriz...

0|0
    0|0
  • 2-0 biter

0|0
    0|0
  • Basarlar galatasaraya.

0|0
    0|2
  • manU Her Yerde manU

Rahat Geçer

0|1
    0|1
  • Beraberlik 1-1 diyorum.

Türkiye maçı için de 2-0 demiştim. 3-0 bitti. Fanatikte gidip işe başlayacağım yarın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...