Popo dikleştirmek için ne yapmalıyım?

fitness veya plates'e falan gitmelimiyim? git derseniz hangisini önerirsiniz? yoksa evde yapabileceğim bişeyler var mı. ve ne kadar sürede dikleşir?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• 0|0
    0|0
  • sopa tut altına

0|0
    0|0
  • fitnese gitmelisin veya evdede yapabilirsin

0|0
    0|0
    • fitness'e gitmeyi düşünüyorum zaten :)

• orda yaparsın ozaman dimdik olur toplar kendini evdede yaparsın aslında o ppo dikleştirmesini

• Squat yapabilirsin yanında lunges te yaparsan tadından yenmez

0|0
    0|0
    • :D onun farkı ne

• bacaklarım güzel bunun yüzünden kaslı kaslı kalınlaşmasın bide :D

• Kas yapmak bir kadın için inan çok zor :) o yüzden korkma şekle girer tam aksine daha estetik bir görünüm olur

• Ben antrnörlük yapıyorum bak üç hareket var ve bınları evde yaparsan ister 30 kilo ister 90 kilo kesinlikle kalçaların dik oval ve çıkık. Belirgin bir hal alır inan bana disiplinli gidersen 2. 3. Aya tamamen şeklini oluşturur

0|0
    0|0
    • o hareketler ne ve ne kadar yapmam lazım?

• 2 3 ay yeterli kaytarmasaan tabi özleden yazda uzun uzun anlatim ne yapman gerektigini ne yapacagını

• attım mesaj

• Squat

0|0
    0|0
  • SPOR YAP

0|0
    0|0
  • Squad yapman gerekli

0|0
    0|0
  • günde 50 defa çök kalk Squat yani : )

0|0
    0|0
    • ahah fitness'e gitmeyi düşünüyorum ben direk :)

• popo kaldırmak için bence fitnesse gitmeye gerek yok. evde 3 ayda füze gibi yaparsın (:

• paten

0|0
    0|0
  • fitness hocaları iyi bilir danış derim

0|0
    0|0
  • bol yürüyüş

0|0
    0|0
  • götten ver dikleşir

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Squat yapmalısınız.

0|0
    0|0
  • Bol bol squad

0|0
    0|0
  • Hip extension yap internetten yaz görürsün ayrıca squat yapıym derken bacaları kalnlastrma

0|0
    0|0
    • bu plates hareketleri olmuyor mu zaten :) aynen onuda düşündüm bide bunu halledeyim derken bacakları mahvetmeyim

• Evet plates de yap bol bol esnet bacakları

• Neden diklesmesini istiyosun ki guzelim inan bana bence dik bir popo hic iyi değil erkeklerin seks icin guzel dedigine bakma sen eger popon fitse oyle kalsin

0|0
    0|0
    • ya erkeklerin dedikleri umrumda değil ben biraz kendime bakmaya fazla düşkünüm :) dik olsun istiyorum böyle küçük gibi geliyo bana zayıfımda

• tayt

• Etekse problemde tayta çok hoş olur dik popo , yani dik degil de yuvarlak toplu bir popo cok guzel oluyor vallahi taytta

• Squat çek ama düzenli olarak

0|0
    0|0
    • Sen ypyrmusunnn

• Yapıyorum sürekli değil ama fiziğimi oturttum ve dikkat ediyorum 4-5 ayda bir, bir ay düzenli yapıyorum program yapıyorum kendime sadece squat değil ama çeşitli egzersiz hareketleri iyi oluyor

• Google play store dan ücretsiz günlük spor diye program var indir

0|0
    0|0
  • Squat

0|0
    0|0
  • Squat derim kesinlikle faydası var. Düzenli olarak yaparsan sende görürsün zaten

0|0
    0|0
  • squat pop dükleştirir ve sertleştitirmiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...