Yuzumden kilo vermek istiyorum bunun icin ne yapmam gerek. . Vucudum iyi yani kilolu degilim ama yuzum cok dolgun biraz fazlam var yani 1 -2 kilo?

Yuzumden kilo vermek istiyorum bunun icin ne yapmam gerek. . Vucudum iyi yani kilolu degilim ama yuzum cok dolgun ( biraz fazlam var yani 3-4 kilo kadar ) gulunce yuzumun dolgunlugundan gozlerim gorunmuyor resmen 😁😁?

Güncellemeler:
Kilo verince yuzumden vermiyorum. . 1.70 boyundayim 58 kiloya dustum ama yuzum hala dolgun 😕

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnız, bölgesel zayıflama diye bir şey yok, aslında var ama çok düşük, anlaşılamayacak bir seviyede. Yüzünden, belinden, basenlerinden fark etmez. Nerden zayıflamak istiyorsan, klasik, cardio yapacaksın, az yiyeceksin. O fazlalıklarını atarsan, gözlerin de ortaya çıkacaktır.

0|0
    0|0
    • Az yiyorum zaten. . 4 yildir plates yapiyorum ama yuzum ayni.. cardio ne oluyor buarada 😊

• Plates konusunda bir fikrim yok, ama platesin zayıflatacağını sanmıyorum, kas kütlesini arttırmaya yönelik veya yağları yakmaya elverişli değil. Ne ağırlık kaldırarak kasları büyümeye zorluyorsun, ne de cardio gibi nabzı +100e çıkaracak egzersizler yapıyorsun. Cardio'yu basit bir şekilde, çok basit bir şekilde ifade edersem, nabzının +100e ulaştığı, kısa molalarla, veya hiç durmadan yapılan koşu, ip atlama, boks torbası yumruklama gibi hareketlerle yapılan spor. Sadece koşup yumruklamak değil, önemli olan nabzın yüksek olacak ve terleyeceksin. Benden bu kadar, ha unutmadan, p90x plyometrics videosunu torrentten bulmaya bak, iyi terletir :d

• Tmm:) col tesekkur ederim 😊

Erkekler Ne Diyor 2

• Enteresan bilemedimki :)

0|0
    0|0
  • Çözüm terlemek. Fazla yeme ve ya spor yaparak ya da mesela yüzünü sürekli bişeylerle sararken sıcak içecekler iç terlersin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• herkezde bunu duyuyorum yanaklarım şişman zayıflamak lazım gibi onun için çok çiğniyeceksinmiş bende yeni duydum

0|0
    0|0
Yükleniyor...