Erkekleri nasıl bir kadın cezbeder? Hayalinizdeki kadin tipleri nedir?

erkekler nasıl bir kadın sizi cezbeder? saçı makyajı boyu konuşması karakteri hangi kadın tipleri aklınızı başınızdan alıyor:)

0|0
14|75

En İyi Erkek Görüşü

• Can Yücel şiirinde şöyle diyor ''Ne renk olursa kaşın gözün - Karşındakinin gördüğüdür rengin'' Bir insanın nasıl göründüğü aslında karşısındakinin onu nasıl gördüğüdür.Konuşması konusunda,diksyonu iyi olsun ve mümkünse argo konuşmasın. Gelelim karaktere,benim açımdan karşımdaki bayan,dürüst,açık sözlü ve içten olsun yeterlidir.

6|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 74

• Kaşlarını çatmaması için uğraştığım.

Renkli gözlerinde gökkuşağını gördüğüm.

Dudaklarından cıkacak bir söz için canımı vermeye hazır.

Elmacık kemiklerini ve yanaklarını kızartacak kadar pervasız.

Ellerinin dokunduğu yerleri hissetmeyeceğim kadar yumuşak.

Her gün yeni bir yönünü keşfedeceğim kadar farklı.

Rüzgarın götürdüğü yöne gitmektense, kendi istediği yöne gidecek kadar cesur.

Benimle beraberken gözleri hep gülecek bir kadın bulacağım umarım.

0|0
    0|0
  • Eğer birbirimizi çok tanımadan ilk görüş veya yeni tanıştığım biriyse, giyim kuşam ve kişisel bakım çok önemli tabiki. Herhangi bir şeyi başarmakla alakalı dişiliğini üst düzey kullanan kadınları sevmem, ama bunun yanında bir kadın gibi giyinmeli, kadın gibi davranmalı diye düşünüyorum. Özellikle takıntılı olduğum bir kaç şey var, eğer o tarzdaysa zaten yolun yarısını geçmiş oluyor :D bu herkeste değişiklik gösterir ama mutlaka böyle özel bir beğenisi vardır erkeklerin :D Saçı ve makyajı çok abartılı olmadıktan ve kendine yakışan şekilde olduktan sonra çok önemli bir ayrıntı olmuyor.

0|0
    0|0
    • o tarz?

• Her erkeğin beğenileri farklı,o tarzı sen yakalamalısın. Kimi erkek cicili bicili kızları beğeniyor, kimi salaş tipleri... En genel ve garantisi kadınsı olmak, ayrıntıyı tanışınca yakalarsın zaten:)

• çok konuşmayan kadın kalbimi fetheder

0|0
    1|0
  • fazla cıtı pıtı olmuycak dolgun hatlara sahip olucak benım boyun 1,81 1,70=1,75 arası ideal :) siyah saçlı, buğday tenli, cok açık giyinmiycek aksi taktirde ona olan bütün ciddi düşüncelerimi gözden gecirmek zorunda kalırım,ve en önemlisi kaprissis ve güler yüzlü :):) cokmu şey istiyom allaahım :) işte bu

link %20 benzesin yeter :) bu kıza.

0|0
    0|0
  • İnsana sevdiği güzel. Sevmediğim bi kadın keman çalıp güzel sesiyle şarkı söyledikten sonra jimnastik hareketleri yaparak bacaklarını 180 derece açıp yere oturup kalksa ve böyle bi' kadın altın orana tam uysa çok güzel olsa yine fark etmez. He bunları neden söyledim onla evlenmeyeceğimdem söyledim yoksa öyle bi' kadın ^%&!&/()=)(/&%+++ eror verdim öyle yani..

0|0
    0|0
  • 0|0
    2|0
  • Dış Görünüş : esmer ten , Tercihen renlki göz , uzun saç, , 1.75 boylarında , fiziği düzgün, dişleri beyaz :D

Özellikleri : Kibar , diksiyonu düzgün , ailesine düşkün , kime nasıl yaklaşılması gerektiğini bilen

Daha uzatırdım bu listeyi ama listenin bu haliyle bulamadık daha bi kız.

0|0
    0|0
  • hani bazı kadınlar vardır sanki yapım aşamasında iki kişi değilde bi ekip çalışmış gibi işte o kadınlar gibi :)

1|0
    0|0
  • Erkeğin yanındaki kadın gerçekten önemi büyüktür, bir kadın daima bakımlı olmalıdır bakımdan kastımda açık secik giyinmek değil giydiğini yakıştırsın üzerine yerine göre usturuplu giyinmek diyelim toplumda nasıl davranacağını bilmeli, bide çok akıllı olmamalı akıllılar sorun çıkarıyo hep :)

0|0
    0|0
  • bakımlı olacak cıvık olmayacak parfümü güzel koksun ben mesela kızların parfümünün markasını flan tahmin ederim öyle muhabbet açarım mesela beyaz tenli yada siyah tenli farketmez sempatik olsun ha birazdazayıf olsun çok zayıf değil ama yuzude bkmlı olsn pürüzsz flan

0|0
    0|0
  • bir hatun güzelliğine güveniyorsa bol bol sevgilisi olur.güzellik adam gibi adamlara göre tek başına bi anlam ifade etmez.zekası sevgilisini yakalaya bilmeli yani onun eksiklerini doğru tesbit etmeli.eksiklerini zaaf olarak algılamamalı.bir erkek yardıma ihtiyacı olduğu durumları mümkün mertebe belli etmez ama bir hatun bunu sezer ve doğru şekilde yorumlarsa o hatunu o erkek asla bırakmaz.ve onu mutlu etmek için adeta uykuları kaçar.

0|0
    0|0
  • Zeki ama ukala olmaması lazım. Değer bilmeli sevgi dengesini kurabilmeli Bide güzel yemek yaptımı taam :D

0|0
    0|0
  • balık etli olsun esmer olsun kara kara zeytin gibi gözleri kömür gibi beline kadar uzanan saçları olsun 165 170 boyu olsun tabi zeki olsun zeka fışkırsın :)).arıyom arıyom bulamıyom aramayı çok mu daraltıyom acaba :))

0|0
    0|0
  • esmer siyah gözlü hafif te gözleri çekik olabilir çıtı pıtı , tabi karekteri bunları tamamlamalı yoksa beş para etmez...

0|0
    0|0
    • şöyle esmer değil e kumral olsa gözleri çekik değil de yuvarlak olsa çıtı pıtı değil de uzun boylu olsa o zaman böyle bir kıza aşık olamaz mısınız erkeklerin olmazsa olmazı var mıdır?

• görünüş itibarıyle beğendiysem bir süre izlerim aşık olmak için eger iyi güvenilir dürüstse ve birçok erkekten farklı oluğunu düşünmeye başladıysam aşık olmanın zamanı gelmiştir!

• %60 sanırım beğenmeye dayalı o zaman

• Makyajsız doğal olarakta güzel olan kızlar ilgimi çeker.

0|0
    0|0
  • link

en çekici kadın :)

0|0
    2|0
  • zayıf olacak

sarışın ya da kumral

saçı çok önemli ortadan ayırsın ya da toplasın

üstü dar body pembe ya da beyaz

alta jean pantolon

alta da topuklu ve ya converse

dudaklar önemli dolgun öpülesi olmalı

göz makyajı çok önemli siyah olmalı

şirin, güler yüzlü, iyimser, konuşma tarzı şirin ve düzgün, eğlenceli, kendini kasmayan, alçak gönüllü ve doğal olmalı

0|0
    0|1

• Zeki,Beyaz tenli,siyah ya da kumral saçlı,mümkünse yeşil gözlü,160-170 boylarında,bakımlı,masum bir güzellik...

1|0
    0|0
  • zeka

3|0
    0|0
  • Güzel ama zeki.. Çekici ama alçak gönüllü..

0|1
    0|0
  • link İŞTE BU

1|0
    0|0
  • oturmasını ,kalkmasını bilen

Hanım ,Hatıncık ...

Kültürlü

Doğal .

0|0
    0|0
  • sarışın mavi gözlü zayıf 165 boylarında koca memeli tatlı ses tonunda ve devamlı gülümseyen bi kadın vazgeçilmezdir benim için :D

0|0
    0|0
  • uzun bacak,hafif makyaj, ve kendinden emin bir duruşa sahip kadın olabılır mesela :D hiçte fena olmaz :D

0|0
    0|0
  • Valla kişiden kişiye değişir bu konu.

0|0
    0|0
  • Soruyu erkeklere sorucaksan yanlış kategoride açmıssın konuyu.Pipi derdindekiler akın edecek bu soruya şimdi.Cinsellik kategorisi daha uygun :)

0|0
    0|0
  • şimdi sana biri sarışın biri uzun boylu biri kırmızı saçlı diyip durucaklar ben sana bir tane isim vereyim erkeklerin %99.99 bu tipi sever hiç sormana gerek yok bak yazıyom yazıyom yazdım ...__rihanna...

0|0
    0|0
  • Uzun boylu, benden uzun olmayacak tabi..

Fiziği güzel olmalı

bakımlı olmalı,

Siyah saçlı (kısa saçlı olmasın) beyaz tenli yada hafif esmerse ohooooo

yemede yanında yat :D:D

0|0
    0|0
  • tatlı doğal bi sarışın. göğsü ve kalçaları dik. beyaz rengin yakıştığı , pembeyle aman da aman yerim diyebilceğim bi tatlılıkta olan kızlar aklımı başımdan alıyo. var mı öyle ? :(

0|0
    0|0
  • Akıllı kadın...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    44

Kızlar Ne Diyor 14

• Bakma şimdi buraya siyak küt saç yada ince ayak bilekleri dediklerine. Bu özelliklerin hepsini taşısam bunlara pas verirmiyim yaw :) Bunlara nefes alsın yeter :D:D

4|1
    0|0
    • sen kendini ne sanıyosun yaa...bunlar diye hitap ettiklerinin arasında seninle bir kahve bile içmeye tenezzül etmeyecekler var...nefes alsın mış...şutladığımız kıların hepside nefes alıyordu..sence neden yoklar şimdi nefeslerimi kesildi...

• ben kendimi bişey sanmıyorum fark ettiysen " Bu özelliklerin hepsini taşısam bunlara pas verirmiyim " yazmışım.. asıl siz kendinizi ne sanıyorsunuz. tutturmuşsunuz ince bilek diye. Biz erkeklerde dış görünüşe önem vermiyoruz içten bi gülüş yada güzl bi söz yetiyor. yeter artık ya bıktım saçma vevkleriden erkeklerin hani nerde buldunuz mu o kızları hani nerdeler yoklar..

• Olgun ve zeki kadınlar bence çok çekici:)

1|1
    0|0
    • Buna en güzel örnek sizsiniz.Çok hoş, güzel ve etkileyicisin

• erkek olsun yeter

0|0
    0|0
  • Erkekler gercektende hayal ettiklerini yazmis, ama gercekten Asik olduklarinda buna bakmayacaklar, herkezin gönlüne sevdigi güzeldir..

0|0
    0|0
  • Her insanın zevki faklıdır öyle insanlar var ki nefes alsın yeter diyo

Bazıları detaya girio..

Kendin ol

0|1
    0|0
  • Hemcinslerimin cahil kalmaması icin kendimi feda edebilirim, guzel bir ornek olabilirim, yeter ki mutlu olsun o-nlar :(

0|0
    0|0
  • ohooo siz bu kaa erkekleri onemsersenız hıcbırıne cebedıcı gelmezsınız ;)

0|0
    0|0
  • Bakimli, çok zayif olmayan, bos konusmayan, kendini bilen kizlar

1|0
    0|0
  • erkekler ıcın nefes alması yeterli:))

0|0
    0|0
  • yürekli bi adama mükmml bi madam ''

1|0
    0|0
  • Blak lively

0|0
    0|0
  • Birilerinin totosu kalkıyo el sallayın kızlar.

0|0
    0|0
  • Zeka çok önemli be.

İstediğin kadar güzel ol aptal olduktan sonra herkes sıkılır senden.

0|0
    0|0
  • sen kendin ol yeter birisi seni sebğensin diye kasarsan komik olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...