Dört yıl sonra başka biri...

arkadaşımın dört yıllık bir ilişkisi oldu ve o kişiyi çok sevdi herşeyine katlandı ama beyefendi kızın değerini bilmedi ona yapmadığını bırakmadı herşey yetmezmiş gibi birde aldattı en sonunda kız dayanamayıp ayrıldı sonra başka biriyle evlendi.düğün akşamı o beyefendi kızın düğününe geldi hiç ortaya çıkmadan düğünü izledi.sizce bunun mantığı nedir?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• kör ölünce badem gözlü olurmuş..baska denilecek bir şey yok..kaybettikten snra değerini anlamış..anca öyle uzaktan bakmakla yetinir öyleleri.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Pişman olmuş ve kendini cezalandırmak için oraya gelmiş. Muhtemelen damadın yerine kendini koyarak hayaller de kurmuştur. Çok acılı bir son olmuş...

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • bu arkadaş severken aldatmış kızı sonra da pişman olmuş..

pişmanlığını bastırabilmek için de onu başka bir erkekle mutlu görmek yardım eder sanmış..

billirsiniz erkekler bazen saçmalarlar..

0|0
    0|0
  • Pişman olmuştur. Bari ben ayrıldıktan sonra mutlu olamadım onun mutlu olduğunu göreyim diye gelmiştir.

1|0
    0|0
    • ben olsaydım acı cekeceğimi bile bile gitmezdim

• Doğrudur simamı gören değil de kelimelerimin cilvesini duyan aşık oluyor. :)

• hikayen fena değilde foto korkumççç

0|0
    0|0
  • Demekki hiç değer vermemiş yazık Erkekliğinden utanmalı...!

0|0
    0|0
  • Kardeşim Sen bunu Hangi filme göre tasarladın ?

0|0
    0|0
  • yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• herkes hak ettigini bulur canima deysin ohhh... sahip cikamadigina bir baskasi sahip cikarsa yallansin diye yaratilmis o avuc icleri!

2|0
    0|0
  • üzülmüştür

0|0
    0|0
  • film gibi.. bu gerçekmi gerçekten? he eğer gerçekse. o arkadaşının sevgilisi psikopatın teki. yada klasik elindeyken kıymetini bilemeyip kaybedince kıymetini anlayan eski sevgili moduna geçmiş. oh olmuş.

0|0
    0|0
  • sürünsün !

1|0
    0|0
  • İyi olmuş oohhh nasıl sevindim nasıııl

0|0
    0|0
Yükleniyor...