Kaslı erkeklere karşı neden bu kadar çok ilgi var?

Kaslı erkeklere karşı neden bu kadar çok ilgi var?

0|0
73|87

En İyi Erkek Görüşü

• En iyi kas kalpte olması lazim

7|5
    10|13
    • Spor yapmayanların kendini avutma şekli :D

• Şişme bebek gibi duruyorlar iğne batirsam patliycak sanki :)

• kalp kası diye bir şey var zaten sen hiç biyoloji dersi görmedin mi ;) :D

Erkekler Ne Diyor 86

• kaslarımı emmek ısteyen cok degısık ınsanlar tanıdım.. vucudut basıt ve sıradan gorunmemesıı onları cekıcı kılıyor.. sarı sac - sıyah sac ayrımı gıbı dusun..

1|0
    0|0
  • olaya sonuç odaklı bakarsak türkiye şartlarında profesyonel değilsen (ki profesyoneller de bırakıyor) eninde sonunda o spor bırakılacak. bu dediğim gibi işin sonuç kısmı. çünkü türkiye şartlarında beslenmesinden tut salonuna kadar giden masrafın haddi hesabı yok. e tamam bekarken yaptın ettin ama öyle bir zaman geliyor ki gerek iş yoğunluğu gerek maddi problemler hayat şartları seni bırakma noktasına itiyor. bodybuilding yani vücut geliştirme çok güzel bir şey onu söyliyeyim. gerçekten vücudunun haricinde egonu da büyük ölçüde geliştiriyor. işte bu nokta çok tehlikeli bence. bench presste 100 üzeri basan kendini ilah gibi görüyor bu bir gerçek biz de bunu yaşadık. fakat çok sevdiğim bu sporu yıllarca yapıp hani tabiri caizse hem yüz hem de fizik olarak biscolata erkeği tarifine uyan sporu bırakıp klasik vücut formuna dönmüş bir abimizin lafı var. kendisi der ki "zirvedeyken ayakların yere basarsa aşağıya indiğinde zorluk çekmezsin." hayatınızın her anında gerek iş gerek spor gerek aşk hayatında zirvenin bir de inişi olduğunu unutmayın. zira hiçbir yaşam zirvede geçmez eninde sonunda inmek zorunda kalırsınız. eğer ayaklarınız yere sağlam basıyorsa kişiliğinizi de geliştirmişsiniz demektir böylece zorluklar karşısında kırılmaz sadece bükülürsünüz.

0|1
    0|0
  • Tamamen arz talep meselesi.
    Hem dis gorunus acisindan estetik hem farkli hem gerekli.
    Sadece o olması da yeterli değildir. Vücudu geliştirirken nefsi ve kibiri köreltmelidir insan. vucut yaptm diye milleti ezenlerin kus Bask kadar beyni yoktur.

Nacizhane fikrim

1|0
    0|0
  • Sonuçta İyi bir fizik, güç görünüş olarak gözüküyoruz belki ondandır.

5|1
    0|0
  • Erkeklerin büyük memeye düşkünlüğü ile aynı kökten gelir: Nasıl ki; kadınlarda büyük göğü, erkek bilinçaltına "sağlıklı çocuk yetiştirebilecek bir anne" mesajı gönderiyorsa, kaslı bir vücut da kadın bilinçaltına "sağlıklı genler taşıyan bir baba adayı" görüşü iletmektedir...

1|0
    0|0
  • size sormak lazım :)

3|0
    0|0
  • Kızlar kaslı erkeklere bayılır , kaslı erkekler vücut geliştirmiş olur yürek OLMAZ , vücut geliştirmesi yapmayan erkek kız arkadaşı için alayına gider. Spor felan hep hikaye gösteriş :)

1|0
    0|0
  • İnsan anatomisi zaten kastır, kas olmasa kemiklerimizi hareket ettiremeyiz.
    Ancak Fitness ve BodyBuilding ile ilgilenince kas hacmi büyür ve şekillenmeye başlar, bu da vücut hatlarını keskinleştirir ve çoğu insana tahrik edici görülür.
    Kimileri ''İğne batırsam patlayacak gibi, Uyurken batmıyor mu?'' diye düşünüyor bu gülünecek bir şey.

0|0
    0|0
  • Kaslar ilgi çekicidir. Boyutları görüntüleri fiziksel olarak insanları farklı kılar. Sadece kas yeterli değildir. Bir kişiyle flört edilecekse, gezmeye gidilecekse o 2 kişinin anlaşması gereklidir. Anlaşamadıkları sürece o kişi çok estetik kaslara sahip olsa dahi problemleri varsa bu açıdan hiç bir anlam ifade etmez. Sonuç: Kaslı olmak yeterli değildir. Karakter yapısı daha önemlidir

1|0
    0|0
  • Bizi niye seks objesi gibi görüyorsunuz. s. s

1|0
    0|0
  • Bayanların çoğu seviyor kaslı erkek bunu anladım Bende kaslıyım epey ama dışarıdan belli olmuyor çok tshırt giymişsem belli oluyor tabii tipte önemli ama bana o kadar ilgi göstermiyor bayanlar süt çocuğu tipli bebek surat olunca işe yaramıyor tahmin ediyorum daha olgun surata sahip erkekler kaslıysa onlar ilgi çekiyor gözlemlerim böyle...

0|0
    0|0
    • Bence kişiye göre değişir. Bazen o bebek suratli erkekler diğerlerine göre daha çekici gelir. tabi bu benim görüşüm.

• anotomik ilgi hormonlar :)

3|0
    0|0
  • www.kizlarsoruyor.com/.../a14086-guc-kuvvetin-simgesi-olan-erkek-dinozoru-vur-gel-sana-bir-sey bakınız burada detaylı bir şekilde anllatım olayı :)) bodyler desteğinizi bekliyorum

0|0
    0|0
  • bizde fit seviyoruz balık etli şişko bunların hepsi ölsün ozaman.

1|0
    0|0
  • bunu en iyi açıklayacak olan bayanlardırr

0|0
    0|0
  • Cunki kadin gucu sever. para araba sohret kas uzun boy vb gibi seyler erkekde gucu temsil rttirdigi icin dibiniz duser...

1|0
    0|0
  • BU şekılde sorulmaz aslında sımdı fızık kızda da erkekete de onemlı bısey kızında ıt ucudu olsa dıkkat ceker erkegınde guzellıkte oyle kızda guzel olsa dıkkat ceker erkekte yakısıklı olsa dıkkat ceker bısey ıyıyse ılgı gorur kısaca

0|0
    0|0
  • doğaya bakarsan tüm dişiler en güçlü en iyi erkeği isterler bunada doğal seçilim denir
    kas bir erkekte gücü temsil eder :)

1|0
    0|0
  • ee göbekli yürüdügünde kan ter içinde kalan ya da 3-5kg luk esyaları zor taşıyan adamı kim napsın :D

1|0
    0|0
  • Medyanın algı yönetiminden dolayı. Kaslı erkeklere olan ilgi ile minyon ve büyük kalçalı kızlara olan ilgi aynı zihniyetin ürünü. Medya böyle istiyor çünkü

0|0
    0|0
  • İşte buyüzden ölene kadar bpdybuilding ama aklınıngeliştirmek gerek sadece vücunu alıp karşısına oturup öyle bakarsın ama hem benim gi kaslı konuşmasını bilen kendini geliştirmiş olması daha iyi yani sadece kas bir işe yaramıyo denenmiş ve ispatlanmıştır

0|0
    0|1
  • ''Erkek dediğin güçlü ve kaslı olurlar'' cılar çoktan gelmiş. Güç ve kası birbirine bağdaştıran tek hücreli varlıklar halen yaşaması çok üzücü bir durum.

0|1
    0|1
  • Hafif kas iyidir

0|0
    0|0
  • Aynı durum güzel kızlar içinde var

0|0
    0|0
  • Estetik durduğu için dostum, ben yüzümün fotosunu atınca 10 beğeni geliyor, çıplak vücudumla koyunca 100'üde geçiyor :D Tabi ben kızlar için yapmıyorum kasları orası ayrı.

1|0
    0|0
  • Farklıyız çünkü. Kadının makyaj yapması, kendine bakması gibi düşün.

0|0
    0|0
  • Çünkü çoğu kız salak :) şöyle anlatayım etraf aşk diye böğüren ama iki kas görünce hemen delirip karaktersiz insanlara sarkan hatta daha da ileri giden kızlarla dolu..

0|0
    0|0
    • Ama bu iyi bişey basit kızları düşünmenin en kolay yolu ve bunu hak ediyorlar yani devam edin beyler ;)

• Benim kaslı bir vücudum yok ama, göze hitap anlamında çok güzel oluyor, insanlar o kadar çalışıyor ve mükafatını çok iyi bir vücutla alıyorlar... kızlarda haliylen beğeniyorlar ve ilgi gösteriyorlar...

0|0
    0|0
  • estetik açısında güzel bir görüntü oluşturuyor. kimisi de sevmez mesela. zevkler ve renkler tartışılmaz

0|0
    0|0
  • İşte bunlar hep doğal seçilim.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    56

Kızlar Ne Diyor 73

• Fazlası itici bence

1|1
    0|0
  • bence çok hoşlar neden ilgi var dersen az bulunuyolar ondandır belkide

1|0
    0|1
    • Yok ya, artık parmakla gösterilecek kadar değiller. Sayıları gün geçtikçe artıyor. :|

• Dövüşçü bir kız olarak kaslı erkek görmekten bıktım. :D Gerçi gözüme kestirdiklerim oluyor ama onlarda tipten dolayı benden tam puan alıyorlar. Onun dışında Danny Worsnop gibi ayıcığa benzeyen erkekler hep dikkatimi çeker. :)

1|1
    0|0
  • Erkek dedigin guclu ve kasli olur

1|3
    0|1
  • Çekici geliyor aşırı kas hoş durmuyor ama kas olmayıp kalıplı olan erkeklerde var onlarda çekici duruyor bence

0|0
    0|0
  • Amaan ne erkekler var kas var beyin yok. Önemli olan beyin; güzel bir bıyık kirli sakal. Göbüşlü olsun başını koyarsın öpersin hem. ☺️

1|4
    0|0
  • Nasıl erkekler güzel vucutlu bir kadına ilgi duyuyorsa Biz kadınlar da Kaslı erkeklere ilgi duyabiliriz Görsel açıdan

0|0
    0|0
  • Adriana Lima'ya olan hayranlık ve ilgi neden varsa, bayanlarda kaslı erkek bu nedenle sever. Göze hoş gelir çekici görünür. Başka bir nedeni yok. Zaten çoğumuz bir göbekle evlenicez sıkıntı yok. Kaslı da olsa 10 sene sonra göbekli olacak boşverin ;)

2|0
    0|0
  • Çok daşş oluyolarda

1|0
    0|1
  • erkekler ne kadar fiziği güzel bakıyosa kızlarda kaslı erkeklere bakıyo bend ebile kas var 4 baklavam var göğüs kabat hem var. fiziğin dik durur hoş bir görüntü olur. giydiklerini daha ii taşırsın eski segilim dar tişört giyince baklavası sayılıyodu buda çok hoş oluyo bence

1|0
    0|0
  • Kaslı erkekler daha çekici geliyor biz kızların gözümüze. Mesala beni daha da sahiplenir diye geliyor. Ama aşırı derecede kaslar erkeklerde itici duruyor bana göre. Kaslı erkekler beni daha da sahiplenir kasları ile geliyor. Ve Kaslı erkekler kaslarıyla sekste daha güçlüymüş gibi bir görümüne sahip olabilir gibi geliyor bana.

0|0
    0|0
  • Ben beğenmiyorum

0|1
    0|0
  • Yaa aslinda evet guclu kasli o yeee de guc guzeldir de ben cokcockock sevdigim sevgilimin spora baslamadini bile istemem cunku basina cok kiz dolar hos degil

0|0
    0|1
  • Görünüş ile kaynaklı

0|0
    0|1
  • Erkek dediğin boylu poslu kaslı olur. Onun için lütfen erkekler boyunuz kısa olsa bile birazcık kas yapın ama üçgen vücut yapmayın. Zaten uzun boyluysanız kesinlikle yapmalısınız. Kızları etkileyen en önemli yer, erir gideriz kısacası.

1|0
    0|0
  • Bir tek kaslarına bakıp da hoşlanılmaz tabi ama sevdiğin erkeğin kasları da varsa kaslardan etkilenmemek elde değil :)

0|0
    0|0
  • Fazlasıyla estetik durduğu için. Kassız bir erkek vücudu oldukça sıradandır.
    http://hizliresim.com/EzggVg

0|0
    0|0
  • İyi bir fizik. Kendine değer verdiğinin vücuduna baktığının göstergesi diye düşünülüyor herhalde.

0|1
    0|0
  • Kası erkek te de kadında da bir seviyorum çünkü kas yapmak için disiplin ve daha önemlisi irade gerekir

0|0
    0|0
  • hic ilgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • Valla ben nefret ediyorum

0|4
    2|3
  • adam değilse kası olsa kaç yazar..

2|1
    0|0
  • çünkü çok seksiler çok etkileyici görünüyor benim hemen içim gider mesela

1|1
    0|3
  • Çünkü çekici

1|0
    0|4
  • siz nasıl memesiz götsüz hatuna bakmassanız biz de kassız erkeğe bakmıyoruz

1|2
    0|2
  • Pek umrumda değil açıkçası kası varmış ya da yokmuş

0|1
    0|2
  • Kassiz sevgilim hic olmadi :)

1|0
    1|2
  • Çok çekiciler çünkü. Sen de kız değil misin ya?
    40.media.tumblr.com/...md99f15MZD1qg22hlo1_500.jpg

0|1
    0|3
  • Erkeklerin güzel fizikli kızlara neden ilgisi varsa

0|0
    0|0
  • Seksi guzukurler tabiikide

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    43
Yükleniyor...