Kabir azabı/rüyamda gördüğüm bebek.Ne olabilir?

Efenim diğer eski hesapta bahsetmiştim kabir azabı ile ilgili sorum vardı.O arka bahcemizin içindeki bir ayva agacının üstüne tırmanan bir bebek gördüm rüyamda.

karıştı baştan alayım.

Arka bahcemizde bir ayva agacı var.Annem rüyasında kabir azabı duasını koyması gereğini görmüş yapmış.

bende o agaca bakan odada uyudugumda rüyamda küçük bir bebeği ayva agacına tırmanırken gördüm.Çok gerçekçiydi ve bir erkek vardı babasını da gördüm.

aıacın dibinde ölü bebek olabilir mi?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• bebek ağaca tırmanıyorsa,senin gitmen gereken yol bitmiş aşk yolu,evlenme zamanın gelmiş,şimdi ağaçtan inerken ince dallara tutunma,kırılırsa düşersin

0|0
    0|0
    • bebek ve bir baba.Esmer bi adam kucagında bebekle bizim eve girmeye calısıyor

• daha önce aynı agacı annem rüyasında görmüş, kabir azabı duasını gömmüş rüyalar btmiş sonra da ben gördüm.

• annenle ikinizin kaderi aynı olmıycak annen acı çekmiş gömmüş,sen gömmediysen refaha kavuşup çok zengin olucan

Erkekler Ne Diyor 4

• o ağacı oraya diken kimse senin soyundan biriymiş ve onun duasını yapmanı istiyor.eher o ayva ağacını diken kişiyi bulur dua edrsen en güzel ayvasını senin için yere düşürecek sen o ayvayı bulursan nur topu gibi çocuğun olucak yok bulamassan ayva çürür.bulmaya bak o ayvayı.

0|0
    0|0
  • Ürkütücü.

0|0
    0|0
  • Rüya desek bunlara ben öldüğümü görüyorum hep ölü müyüm ben ?

0|0
    0|0
  • Olabilemezdi.

0|0
    0|0
    • evden daha önce dardar tohumu bulduk, mavi yorgan hediye gelmişti onu da keşfettik attık.bu evi isteyen cok kişi vardı zamanında.bebek mezarı olabilir bence.

• Konuya dönersek, bir şeyin yok ve bir şey olmaz. İyisin. İyi ol.

• saol, inşallah.

Kızlar Ne Diyor 1

• varsa ruhunu diğer tarafa geçirmeni mi isticek acaba ? Sayın ghost wisperer a danışalım

teallamya.. Bismillah deyip yattıysan rüyan rahmanidir, aksi takdirde dünyada ne ile daha çok ilgileniyorsan onu görürsün.

link

1|0
    0|0
Yükleniyor...