Bu kişi sapık diyebilmeniz için o kişide hangi durumlar olmalı?

Sapık kimdir? Ne yapar? Ne düşünürse veya uygularsa o kişiye sapık denir? Aklınızdan vermeyi geçirdiğiniz cevabı düşündüğünüzde siz hiç aklınızdan geçen cevabı vermenize sebep olan durumu düşünmediniz mi? Aklınızdan geçmedi mi?

Güncellemeler:
link

sonuna kadar izlerseniz kadın erkek ilişkilerinde SAPIK kim göreceksiniz:D

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sapık sadece cinsi sapık değildir.

TDK: Tavır ve davranışları normal olmayan veya geleneklerden, törelerden ayrılan, anormal (kimse), gayritabii, anormal.

Şimdi normal olan ve normal olmayan nedir onu da size bırakıyorum. Çünkü herkesin normal kavramı değişir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben hayır dediğim halde zorla kendini sevebileceğime şartlandırmış adama ben ruhi sapık diyorum yavrum..

çok nadir de olsa varlar ve hala aramızdalar yaşıyolar..

1|1
    0|1
  • Benim icin sapıklık tacizciler, çocuklara ilgi duyan pedofiller, röntgenciler, tecavüzcüler , nudistler yok fetişhler yok bunlar şunları kabulde edenler.Bunları yapanların haricinde birde bunları kabul edenler onaylayanlar hoş görenlerde benim için sapıktır.Birisi birisine tecavüz etmiş adam veya kadında hak etti diyorsa benim gözümde oda sapıktır.Benim düşüncelerim bu.İsteyen kızar.

0|0
    0|0
    • en doğrusu bu cevap. ve liste uzar gider.

• nudist ve fetişlerin nesi var :/

• o fetish yok bu fetish derken millet iyice sapıttı.Şimdi kadın çorabı yok ayyakbisi koklayan adamlar var .Kızdırmak için söylemedim sadece bana ters ama yapanlar zahten bana sormuyor.Benim fikirlerim bu.İyi aksamlar

• aramızda sevgili bağı olmadan koklayarak öpen, boynuma dokunma çabasına girişen, onu reddettiğim bir konu üzerinde sürekli ısrarcı tavrı olanlar, baştan aşağı süzmüş ben bunu fark etmişim o da fark ettiğimi fark etmiş ben rahatsız etmek için bakıyorum ve eylemine hala devam eden, fetişi olanları söylemiyorum bile.

1|0
    0|0
  • bazı insanlara kullandığımız cümleler vardır hani:gözleriyle soydu, yedi vs gibilerinden..bu yaş gurubu genelde 40 yaşın üzeri diyebilirim.sapıkların doğasında bir saldırganlık vardır bana göre.. en rastladığımız türü gözleriyle hücum etmeleri..işi laf atmaya,sözlü veya cinsel tacize götürecek kadar sapkınlarıda çıkar aralarında..

1|0
    0|0
  • fetişistlerin alayı sapık benım gözümde

1|0
    0|0
  • normal şekilde muhabbet ederken iki de bir lafı cinselliğe getiren adam sapıktır mesela bence ya da sen istemediğin sevmediğin halde seni bir şeylere zorlayan adam da sapıktır bence veyahut aklı sürekli belden aşşağı çalışan adam da sapıktır bence.

2|0
    0|0
  • son 2 cümle aklımı buladı hee.

1|0
    0|0
  • çocuk ve hayvanlara ya da gercekten rizasi olmadan bir cinse tecavüze yeltenenlere derim

geri kalan cinsel fantazilere sapık yaftası yapıştıran memurlar beni ilgilendirmiyor

1|0
    0|0
  • Bir ara benimle göz göze gelince nereye gitsem peşimden gelen bi sapık vardı mahallede. Kocaman da herif vardır 50 yaşında. Pislik.

1|0
    0|0
  • Pedofil, zoofiller sapik manyak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sapıklık denmesi için belirli şartların oluşması lazım.

1|0
    0|0
    • O sartlari soruyorum titero

• Yani yok bir kıza şunu demiş laf atmış vs uftan püften şeylerle sapıklık arasında çok fark var diye düşünüyorum.

• yaptığın / düşündüğünü söylediğin şey karşı tarafın hoşuna gidiyorsa ideal partnesin

gitmiyorsa sapıksın

1|0
    0|0
  • her erkek düşünür ister... ama uygulamaya çalışırsa sapık olur...

1|0
    0|0
    • Kendinden ornek verebilirmisin?

• örnek yolda senin arzularını hareketlendırecek şekilde giyinmiş bayan görürsün ve onu arzularsın (istemeyende sağlık sorunu vardır zaten) ama süreklı bakarsın takıp edersen laf atarsan ahlaksız teklıfte bulunursan sapıksın ---bu arada sapık denınce akla erkekler gelmesın cok sapık kızlarda var___

• Kizlarin sapigindan birde seytanin serrinden Allah a siginirim.

• sapık kızlar vardır mesela heryerde sevişebilen :D

1|0
    0|0
  • memeden bahseden adam sapık değildir bence :(

1|0
    0|0
  • orasını burası açıp sokaga çıkıyorsa beni taciz ediyosa sapıktır...

1|0
    0|0
  • Terimlere takılma s*ktir et sapık sapıktır -_-

1|0
    0|0
  • Ben. =(

1|0
    0|0
Yükleniyor...