Milli takımımızda Estonya karşısında maçın oyuncusu kimdi?

Milli takımımızı Estonya karşısında beğendiniz mi ? Sizce maçın oyuncusu kimdi ?

0|0
10|39

En İyi Erkek Görüşü

• Estonya bizim ayarımızda bir takım olmadığı için, tam anlamıyla futbolumuzu beğendim ya da beğenmedim diyemem. Arda, Emre ve Hasan Ali güzel oynadılar. Ama maçın adamı attığı golle Selçuk bence. 1 hafta boyunca medyanın gündemini oluşturdu sonra maça girip 5 dk. sonra golünü attı. Bu da Abdullah Avcı yı bi bakıma köşeye yatırdı..Sanırım Selçuk un golünden sonra Abdullah Avcı da harbiden medya haklıymış mk. demiştir...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 38

• Emre maçın yıldızıydı

0|1
    0|0
  • emre belezoğlu...

0|1
    0|0
  • bu takımdan hiç bir şey olmaz..Burak Yılmazı tebrik ederim...Bu adamın oynadığı futbolu çocuklara

izlettirmek lazım futbol nasıl oynanmaz die...Kanserli taşaktan fırlamış bu adam

0|1
    0|0
  • takım iyi idi amma karşı tarafda 10 kişi ile oynadı onuda bilmek gerek inşallah daha iyi olurlar.

0|1
    0|0
  • Selçuk İnan.

0|1
    0|1
  • EMRE

0|1
    0|0
  • emre

0|1
    0|0
  • emre

0|1
    0|0
  • emre

0|1
    0|0
  • E.b.

0|1
    0|0
  • Milli takım sadece işi uzatıyor şansı yok :(

0|1
    0|0
  • Ardaydı , kalitesini gösterdi.

0|0
    0|1
  • Emre ve Mehmet Topal.

0|0
    0|0
  • Emre belözoğlu Türkiye'nin en iyi oyuncusu oldugunu tekarlattı,onsuz bir milli takım düşünemiyorum..

0|1
    0|2
  • Beğendim Emre tek anlamla döktürdü adaşım Burak'a gelince sevemedim gitti o adamı arkadaş.

0|1
    1|2
  • lionel messi

0|0
    0|1
  • İyiydi iyi.

0|0
    0|1
  • valla adam kırmızı kart göstermese Tolga olurdu sanırım ama emre iyiydi baya böyle devam ederse çok faydalı olur

0|0
    0|0
  • Emre

0|0
    0|0
  • emre yiuzun zaman sonra ilk defa buakdar iyi gördüm,arda fena değildi..ardada gelişme var..

0|0
    0|0
  • emre-mehmet topal ikilisi abi kimse topal demiyor yaw !

0|0
    0|0
  • doğru dürüst koşmuyorlardı çoğu zaman 10 kişi kalan takıma da 3 tane attık diye sevinmemek lazım diye düşünüyoruz. estonya çok kaliteli bir ekip değildi.

0|0
    0|0
  • İnan'dık ve başardık .

0|0
    0|0
  • Sercan olabilir. Emre ve Arda'da iyiydi.

0|0
    0|1
  • emre,hasan ali

0|0
    0|0
  • Emre

0|0
    0|0
  • emre

0|0
    0|0
  • Emre