Türk Milli Takımının Estonya maçında iyi yönleri kötü yönleri nelerdi?

Bravo Milli Takımımıza :) Ne kadar güçsüz bir rakiple de oynasak atak yönlerini değiştirmede başarılıydık diye düşünüyorum. Sizce iyi yönlerimiz / kötü yönlerimiz neler ? Selçuğun kuul tavırlarına ne diyorsunuz.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• 11'e 11 oynasaydık bu takıma karşı ne yapacaktık çok merak ediyordum. Adamlar tam oyuna ortak olacakken oyuncuları atıldı sonra bir gol yediler, sonra yan toptan bir gol daha dirençleri kırıldı, oyundan düştüler.

Bizim sıkıntımız defansın ortasında oynayan iki oyuncu da bence Semih ile Ömer birbirini yeteri kadar tanımıyorlar birbirlerinin stili bilmiyorlar buna biran önce çözüm bulunması lazım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• defansta çok basit hatala yapıyoruz başka bir hakem olsaydı rakibin penaltısını verebilirdi

paslaşmamızı beğendim

0|0
    0|0
  • Karşı takım 10 kişi kaldı.1 kişi eksiksen çok şey farkediyo.Daha bitmedi bu skora aldanmamalıyız.İyi yönlerimiz futbolcuların bir kaçı birbirlerini iyi tanıyo bireysel becerileride iyi olunca onu oyuna yansıtınca olumlu bişeyler çıkıyo ortaya.Olumsuz yönlerimiz defansta hala hatalarımız var forvettede aynı şekilde 4-3-3 sistemi iyi gibi gözüküyo ama daha tam oturmadı.Ayrıca bunların kesinlikle çalışılması lazım son vuruşlarda çok kötüyüz yani özellikle buna biraz daha ağırlık vermemiz lazım bence.Benim şahsi fikrim. Ayrıca Selçuğu almamasına ilk maç bende şaşırmıştım bu maçta aldığı iyi oldu ama gol atınca sevinmeme hareketleri felan çok yanlış gol attıktan sonra bi hocanın yanına gitmeliydi.Sen haklıysan bile bu hareket seni haksız duruma düşürür.

0|0
    0|0
  • İyi yönlerimiz : Top rakibe geçince çabuk kapanabiliyor ayrıca yetenekli oyuncularımız sayesinde dar alanda etkili bir oyun oynayabiliyoruz

Eksik Yönümüz : Yıllardır şunu bir türlü algılayamadık ; rakibe göre oyun oynamalıyız ! Sen Japon veya Çin milli takımıyla maç yapmıyorsun ki sürekli yan top oynuyosun...Estonya savunması güreşçileri andırıyor ve ya hava toplarını karşılıyor ya da bizim rahat vurmamıza engel oluyor...Ha Umut kafayla attı diyeceksiniz ; toplam 33 isabetli ortada 1 gol ama bi de kenarlardan veya ortadan yerden ayağa sağlam oynanan pozisyonlara bakın ; bu tür pozisyonlar +1 avantaj sağlıyor milli takımımız açısından...

0|0
    0|0
  • Milli takımı hollanda maçında da beğenmiştim sadece değişiklikler yanlıştı. Bu maçta neler yapılabileceğini gösterdi rakip 11 kişi olsaydı da bişey değişmeyecekti fark bekliyordum.

Selçuk avrupa standartlarında bir oyuncu golden sonraki tavrı bana, bize gol atıp sevinmeyen Mesut Özili hatırlattı. :)

0|0
    0|0
  • takım iyi güzel gidiyor ama bu burak yılmaz kadar mal bi adam daha varmı yaa nasıl gol atıyor bu adam anlam veremiyorum.

0|0
    0|0
  • Emre belözoğlu Türkiye'nin en iyi oyuncusu oldugunu tekarlattı,onsuz bir milli takım düşünemiyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...