Peki ya son güne 1 gün kalırsa ?

sanırım cebime bir miktar para alıp dışarı çıkardım. tek başıma dolaşırdm. sokak sokak cadde cadde.. pamuk şeker alırdım.. koşardım mahallede oynayan çocuklarla oynardm. şeker alıp dağıtırdım. yaşlılarn poşetlerini taşırdım. şarkı söylerdim. gelmişe geçmişe küfür ederdim. o gün nasılsa son günüm gider yapamadığım her şeyi yapardm. aşkımı bile itiraf ederdm nasılsa son günüm. peki ya siz ? hadi bugün son gününüz olduğunu düşünün. yüreğiniz sizi nereye götürür ve aklınız size ne yaptırırdı ? ,)

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• kime ne borcum varsa öder, kimi üzdüysem af dilerdim. Sonra kız arkadaşımla zaman geçirirdim, son saat yaklaşınca yanından ayrılır, sessiz bir köşede beklerdim.

1|0
    0|0
    • onca kalabalıkta yalnız yaşadm. şmdi içmdeki kalabalkta yalnz giderm gibi..

• aynen öyle. Doğarken de yalnız geldik, yanımızdakilerin hepsini burda bulduk, şimdi gidiyoruz, yine yalnız olmalı.

• aynen :))

• Madem öleceğim üç beş pisliğide yanımda götüreyim derdim =)

0|0
    0|0
  • songüne kadar ne yapmışsam zaten o gelir benle en aızndan son günümü doyasıya sevdiğimle boollboolll sevişerek geciriridim

0|1
    0|0
  • Asla ve asla sevdiğine gidip söyleme. Sen gidiceksin o değil. Ha yani gittiğinden değil gidersen :)

0|0
    0|0
  • İmana gelirim iyice .

0|0
    0|0
  • Itiraf icin son gunu bekleme yarin son gunmus gibi dusun. Ne kaybedeceksin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• son kez dağıtırdım ölene kadar içerdim :D

1|0
    0|0
  • Ben hicbi sey yapmaz sürekli Kuran okurdum ve camilere türbelere giderdim. Son günde bile sevisirdim diyen var, yazik..

0|0
    0|0
  • bişi yapmam ya aman

0|0
    0|0
  • Yanına giderdim.. Tek bir günüm kalmış zaten napcam başka şeyi ya

0|0
    0|0
  • Yüreğim beni ona götürür geri de getirmez :))

0|0
    0|0
  • son kez sarılırdım ona . son kez sevişirdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...