Erkeklerin/kadınların saçma bulduğunuz, hiç anlamadığınız hareketleri neler?

Erkeklerin/kadınların saçma bulduğunuz ,hiç anlamadığınız hareketleri neler ?

0|0
21|29

En İyi Erkek Görüşü

• erkek : nereye gidelim

kız :farketmez

erkek : sinema

kız: başka birşey yapsak.

erkek : yemeğe gidelim.

kız : olmaz

erkek :kafe:

kız: hayır.

..

..

..

..

erkek (içinden "hani farketmezdi lan o..pu bi saattir kafa kalmadı.) tabi aşkım bu seferde sen karar ver.

kız : hayatım gerçekten farketmez sen ne istersen onu yapalım.

erkek : ...

9|7
    3|0

Erkekler Ne Diyor 28

• -kadınların geneli kediden nefret edip(korkmak değil nefret, yedik) yavrusunu görünce çıldırmaları, akbabalar gibi davranıyorlar.

-regl olunca hormonlara sığınıp sanki agresif davranabilme hakkına sahip olmaları

-mini etek giyince sanki bir kendilerinde bacak varmış gibi, ve sanki biz daha önce daha güzelini hiç görmemişiz gibi burnumuza burnumuza sokup dert yanmaları

-köpek gibi hoşlandıkları halde üff snn be salak tripleri, dağ dağa küsmüş dağın haberi olmamış

vs.vs.vs.

2|0
    0|0
    • tamam diğerleri neyse de keşke regl olabilseydin anlardın neler çektiğimizi sosisli.

• Ben hayvanları cok seviyoruum bütün kadınlar öyle degiil

• konu açmaya çalışırsın konuşmaz kısa cevaplar verir ya da isteksiz gözükür tanışma aşamasıdır sende susarsın heralde canı konuşmak istemiyor diye düşünürsün karşıdan bir soru gelir "neden konuşmuyorsun?"

sonra çok hoşlandıgı halde teklif bekler illa hepsi olmasa da çoğu böyledir ben bunlara bir anlama veremem mesela

0|0
    0|0
  • düğüne gidecek olan kızlar kuaföre normal bi t-shirt le gider saçı yaptırırı sonrada saçım bozulmasın diye t-shirti çıkarıp elbiseyi giyer. saçı bozulmaz ama tüm bu eziyeti niye çeker anlamam. elbiseyle git kuaföre sende eziyet çekme sna yardım edende çekmesin :)

0|0
    0|0
  • Kızların cogu bir sey isterken, aldırırken weya bir yere gtmek istedklrnde cocuksu bir hal we konusmalarla genelde istedklerini yaptırırlar:-)

0|0
    0|0
  • hep bunu söylemek zorunda kalıyorum..''indir lan o elini...''

1|1
    0|0
  • Durduk yere ortadan kaybolmalarını hep saçma bulmuşumdur bazı günlerde çok sinirli olabiliyorlar arada sırada.

0|0
    0|0
  • kadınların genelinin, romantik bir ortamı yaratmada, hep erkeği görevli görmeleri saçma.

sürprizi yada romantizmi, bende bayandan görmek isteyemem mi?. okadar ünlü şarkı sözü ve şiiirleri, romantizim edebiyatının eserlerinin. kaçı kadın Allah aşkına. kim romantik kadınlar mı erkeker mi? al işte güzel bir soru soralım hemen.

0|0
    0|0
    • o kadar ünlü şarkı sözü ve şiirleri, romantizm edebiyatının eserlerinin kimin hangi erkeğin yazdığı umrumda değil. benim sevgilim bana ne kadar romantik önemli olan bu. diğer bayanlarında bu fikirde olduğunu düşünüyorum.

• trip çekemem her türlü..

0|0
    0|0
  • derdi yok ama hep gözü yaşlı modlarından öhhh geldi

1|0
    0|0
    • Bazı kızlar cidden cok sinirler. Ben bile bir kiz olarak rahatsizim hepsi cok hassas hepsi cok duygusal cok sinir

• sinemaya gidelim hayırrrr sahile gidelim hayırrrr eve gidelim hayırrrr allah belanı versin :)

1|0
    0|0
  • o değilde cvb mi silmişler O.o

0|0
    0|0
  • resim çektirmek için şekilden şekile giriyolar ona anlam veremiyorum.

1|0
    0|0
  • Örnek bir diyalog

kız : Seni seviyorum

erkek: (şaşkınlıkla) anlamadım

kız: neyse ya yok birşey ben eve geciktim

erkek : (tekme tokat girişir)

1|0
    1|0
  • Susmalarına anlam veremiyorum...

0|0
    0|0
  • Küsmeleri bide farketmez yada sen bilirsin kanser eder yaaaa

0|0
    0|0
  • kadınlarda saçma bulduğum şey bir yere (düğüne, gezmeye) giderken 4-5 saat önce hazırlanmaya başlaması ve çıklacak saatte geç kalması en nefret ettiğim şeydir.

0|0
    0|0
  • Kizlarin daha dun ya da dune bile gerek yok ayni gun sabah gordugu arkadasini aksam tekrar gorunce hacdan sag salim gelmis gibi sarilip opmeleri

0|0
    0|0
  • Hani böyle her şey güzel gider kız arkadaşınla çok güzel ve özel bir gün geçirirsin. Sonra kız arkadaşın sana saçma sapan sorular sormaya başlar işte o zaman delirmemek elde değil.

0|0
    0|0
  • 18 yaşlarda aşık olduğu sevgilisini 22 yaşlarda maddiyat için terk edip

sonrada zengin bir koca bulup o evliliği kötüye gidince aşk arayanları

anlamıyorum

0|0
    0|0
  • olgun olmamalari

0|0
    0|0
  • pembe dizilere ağlaması adam çekerken ağlamıyor siz izlerken evlat açısı çekiyormuş gibi ağlıyorsunuz

0|0
    1|0
  • fok baligi gibi konusanlara bitiyorum:D

0|0
    0|0
  • her hareketleri saçma bence :p :p (Birilerini kızdıralım)

0|0
    0|0
  • Kızların kurnazlık yapıp karşılarındaki beyleri kek görmelerini sevmem :)

0|0
    0|0
  • cok var cokkkk offf offff :)

0|0
    0|0
  • TRİP

0|0
    0|0
  • samimi davranıp sonra hiç bir şey yokmuş gibi davranması sizin derdiniz ne?

0|0
    0|0
  • "nys işn vr hrlde snn snr grşrz by"

Kadın : Canım sıkkın.

Erkek : Neyin var canım?

Kadın : Yok bişey!

Kadın : Bundan sonra beni bi' daha arama!

Erkek : Eiyi sen bilirsin, farketmez.

(Bi' süre geçtikten sonra)

Kadın : Nasılsın?

Bu ne abi ?

3|2
    1|0
    • hahaha = D benzer etkileşimler, her zaman akıl oyunları peşindeler kibritçi kızları

Kızlar Ne Diyor 21

• çok samimiyken,sıcakken bir anda buz gibi soğuk davranması anlamsızca tavır değiştirmesi

o her şeyi sorar didikler sen sorunca offff bunaltma beni daraldım

1 gün 24 saat arar durur 1 hafta hiç aramaz mesaj atmaz...ulan bu ne biçim iş,derdiniz ne sizin ? böyle saçmalık mı olur ? böyle ilişki mi olur ? gel de sinir olma :)

4|1
    0|0
  • bir anda tavırlarının değişmesi soğuması uzaklaşması sen sorarsın bir sorun mu var hayatım dersin yok der bi süre devam eder bu böyle tekrar sorduğunda öff bunaltma sıkma gibi bir cevap gelir. ulan madem sıkıldın neden berabersin diyesin gelir işte bu durum berbat

3|2
    0|1
  • bebek gibi konuşan kızlar var ya " ayy çok şekey veya şen beni artık şevmiyoşun " ağızlarının ortasına terliği geçirmek istiyorum ben onların

1|0
    0|0
    • öyle kızları odunla döveceksin

• zeki adam, kadına yatırım yapar. tabiki para yatırımı değil.. zeki adam sevdiği kadını ufak tefek şeylerle mutlu eder, o kadında o adama yukarda söylenen şeyleri yapmaz trip falan atmaz karmaşık cümleler kullanmaz. bir adam bir kadını ne kadar mutlu ederse, o kadında o adamı 10 kat daha fazla mutlu eder. yoksa iki tarafta hayatı brbirlerine zindan eder. mutlu bir şekilde yaşamak varken ne gerek var buna...

• zeki adam bulmak için biraz zeki kadın olmak şart ;)

• Erkeklerin aşıktan deli divane olduktan sonra, peşinden koştuktan sonra bir anda 360 derece değişmeleri... Bunu anlamış değilim

3|0
    0|0
  • Beni seviomusun

Sevmesem nie yaninda oluum

Seviom dese organlar dokulur.bi de azindan duyak dedik odun

1|0
    0|0
  • Erkeklerin oyun oynarkenki yada mac izlerken ki sinirli hallerine gicik oluyorum. Birde bazılarının aklı fikri seks.

0|2
    0|0
  • her lafın arasında muamele cekmeye calısması sahıplenıyor gıbı davranıp aslında hıcte oyle olmaması o tıplerden de nefret edıyorum ayrıca belırteyım bukadardı :)

0|0
    0|0
  • erkeklere çocuksu kız gibi trip hallerini hiçmi hiç yakıştıramıyorum ve anlamıyorum:) kızlarında ağızlarını yaya yaya konuşup vıcık vıcık hallerinden nefret ediyorum. bu şekilde davranmalarını gerektirecek ne olabilir çok merak ediyorum:)

0|0
    0|0
  • Bi haltlar karıştırıp sonra pişmanım diye yalvarması

0|0
    0|0
  • önce ilgilenip aşık olduguna inandırıp sonra birden bire ortadan kaybolmaları.

0|0
    0|0
  • erkeklerin düşük bel pantolon giymeleri,o belinden düşen pantolonun (sırf bol) arka cebine cüzdanlarını koymaları,arabaları olunca elinde sigara kız meslek liselerinin önünde kız kesmeleri vs.

0|0
    0|0
  • çoğunlukla üstün olmalıyım takıntısı

en anlamsız bulduğum budur

0|1
    0|0
    • ataerkil yetişme tarzı

• aldatmak birisinin koynuna girmek değildir sadece, başkasının zihnine girmesidir ayrıca, yanındaki batar sana, saçmalıkları ayyuka çıkmış, ona diyemesen kendini aldatırsın, her şekilde artık yürümeyen birşey sürükleniyorsa birileri aldatılıyordur mutlaka

• sonuca gelelim mi moonjito sadece bu konuda

I<3sifon

• bir sorunları oldu mu içe kapanmaları

0|1
    0|0
    • çok mu rahatsız edici, olması gereken sanki

• dedim ya kendi sorununu halletmek gibi bir misyon var omuzda, aslında sol lobun hızlı çalışması hesap yapıyoruzdur, siz daha çok sürrealist çözümlerden yanasınız, hep b ve c planları, biz a yı arıyoruz. belkide durum bu

• ha birde o var, siz aaa ola olmuş derken biz nasıl olur diyoruz

• tripleri

0|0
    0|0
  • bir şeyi erkekler yaparsa sıkıntı yok biz yapınca bizden kötüsü yok.

0|0
    0|0
  • seviyesiz konuşmaları

0|0
    0|0
  • mesela çok tutarsızlar hiç anlayamıyorum

0|0
    0|0
  • İKİ İNSANI BİRBİRİYLE KIYASLAYAN İNSAN KADAR GERİ KAFALI BİR ZİHNİYET GÖRMEDİM

0|0
    0|0
  • yok öyle bişi , her davranışın mutlaka bir nedeni vardır.. unutmamalı ki etkiden tepki doğar

0|0
    0|0
  • Tanıdığın birinin öküz gibi bakıp bişey dememesi.Niye baktığını sorunca da sen ne anladın ki diye kıvırıp hala bakmaları.Bizzat yaşadım :O

0|0
    0|0
  • kendilerini cinsel exper sanmalarını

1|0
    0|0
Yükleniyor...