Sizce tarihteki en iyi futbolcu kim?

Sizce tarihteki en iyi futbolcu kim?

0|0
9|130

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 129

• Bölgesine göre düşünmek lazım
    Tarihteki en iyi kaleci dino zoff
    Tarihteki en iyi forvet maradona derim
    Tarihte futbolu degiştiren adamlardan birisi Ronaldo Luis Nazario de Lima
    yani (Ronaldo)

0|0
    0|0
  • Pele..
    İzlenebilmesi için ülkesinde resmi tatil ilan edilen tek ve son adam..

0|0
    0|0
  • Benim izlediklerim arasinda kesinlikle ronaldinho hatta bence en iyisi messide onun izinden gidiyor cok degerli futbolcu.

0|0
    0|0
  • bence geçmişten 24 yaşındaki maradona gelse messi gibi oynayamaz şu an çünkü artık futbol çok farklı o yüzden şuanki şartlarda en iyi olan dünyanın en iyisidir. yani Messi The Boss

0|0
    0|0
  • Kısa süren bir performansla Ronaldinho, başarılar açısından Maradona ve Messi. Şuanda Cristiano Ronaldo.

0|0
    0|0
  • pele

0|0
    0|0
  • Tartışılmaz Tabiki Ronaldinho :)

0|0
    0|1
  • Maradona

0|0
    0|0
  • Hagi.

0|0
    0|0
  • Su kadarini soyleyeyim eski futbol sahalarini ya da daha onceden yapilan antremanlarin kisitli olmasi nedeniyle şu an Ronaldo dunyanin en iyi futbolcusu ve sonsuza kada o olacak
    belki ilerde bir kisi cikacak Ronaldonun tum rekorlarini kiracak ama asla bir Ronaldo olamicak bilmem anlatabildimmi

0|0
    0|0
  • Benim Aklıma 3 Tane Futbolcu Geliyor Diego Armado Maradona , Pele Ve Ronaldinho Ben Kendi Zevklerime Göre Maradonayı Eliyorum Ronaldinho Ve Pele Kalıyor İkiside Hem Brazilya Tarihinin Hemde Dünya Tarihinin Efsanesi İstatistiklere Göre Pele Ama Bana Kalırsa Gelmiş Geçmiş En İyi Futbolcu Ronaldinho.

0|0
    0|0
  • Pele..

0|0
    0|0
  • Şu an ROBBEN...
    Eskiden. .. Maradona.. Pele...

0|0
    0|0
  • En iyi futbolcu diye bir şey yok bence olamaz zaten ama en zeki ve güzel oynayanların arasında Maradona her zaman Ronaldo'dan Messi'den öndedir

0|0
    0|0
  • en beğendiğim ; ZLATAN,
    en iyisi ; Cristiano.

0|0
    0|0
  • hagi ve şüphesiz ki ülke futboluna çok büyük katkısı oldu

0|0
    0|0
  • 1. Si maradona forvet değil 2. Si ise oyun bazında alırsak geliştirmesiz en yüksek puanla başlayan oyuncu pele bence o en iyi futbolcu

0|0
    0|0
  • Messi

0|0
    0|0
  • Zinedi Zidane

0|0
    0|0
  • Zidane.

0|0
    0|0
  • edson arantes do nascimento.. dünyanın bildiği isim pele diyebilirim..

0|0
    0|0
  • Kralex :)

0|1
    0|0
  • maradona

0|0
    0|0
  • Metin Oktay

0|0
    0|0
  • Sabri sarıoğlu👍👍👍

0|0
    0|0
  • CR7 panpa

0|0
    0|0
  • En iyisi yoktur. İyiler vardır

0|0
    0|0
  • Ayrim yapamam maradona RONALDINHO messi beckham brezilyali ronaldo bu isimler arasinda ayrim yapamam maalesef..

0|0
    0|0
  • C. Ronaldo yaptıkları insan fiziğinin üstünde olduğu için bilim adamları üstünde çalışıyor. hala

0|0
    0|0
  • Ronaldo

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    99
Yükleniyor...