Kizlarda kas eritme?

Sporcuyum fizigim falan guzel ama cok kasliyim ozellikle quadriceps kasini eritmek istiyorum nasil yapabilirim

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi bunu yapmanda ki amaç ne? Kas niye eritmek ister bir insan anlamıyorum erimez ayrıca kas hiç bir zaman yok olmaz sadece o bölgeyi çalıştırmazsın o bölgede ki kas grubu zamanla uyuma moduna geçer fakat bence bunu yapma kas estetik gösterir insanı yani sıkı durursun yağ yayvan bıllık bıllık gösterir buda hoş değil kas yanında

0|0
    0|0
    • Sadece quadricepsi inceltmek istiyorum cunku ust bacagi cok kalin gosteriyo diger yerlerde sıkıntı yok yani

• Bacagi nasil uykuya aliyim nerdeyse hergun calisiyo

• Pasif çalışıyor ama aktif olarak o bölgeyi çalıştırmazsan bir süre sonra zorlanmaz ve uyur yani squat lunge leg Press gibi hareketler yapmazsan oda aktif olarak çalışamaz

Erkekler Ne Diyor 6

• Kaslı kız ne güzel işte.

0|0
    0|0
  • onu eritmek isteyen kız salaktır :)

0|0
    1|0
    • Bacagi cok kalin gosteriyo bide benim bacagim normalde cok zayiftir bilekler zayif orasi kalin olunca olmuyo :D

• bana göre öyle güzel herneyse

• Üst bacağının kalın olmasının kasla alakası ne onu anlamadım yağ birikmiş orada çok belli vücuttaki kası eritemessin böyle bir mantıkmı var? O bölgeyi çalıştırmassın olur biter

0|0
    0|0
    • Cunku gecen sene cop gibi bacagim vardi sporla kilo aldim ve cok abarttim sporu quadriceps cok gelisti kalca calisirken keske yag birikse o zaman eritmek kolay olurdu

• Kilo aldıgın için büyümüş işte kas değildir o emin ol ağırlıga girdiginde o bölge yağ baglar define programlarına göz at

• Kas yıkımı için kardio yapcan kilo vermeye caliscan

0|0
    0|0
  • Spora ara ver veya cardiyo ya önem ver cardiyo yağlarla birlikte kaslarında yakıyormuş ama yağlar gidince daha kasıp görünürmüsün bilemem

0|0
    0|0
  • Yok artık :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...