Spor la ders aynı anda olur mu?

sınavların olduğu dönemde hem ders çalışmam lazım hem de sporu bırakmamak istiyorum bazıları olmaz diyo ama bence disiplinliysen çalışkansan olabilir yani

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yapyım çok güzelde oldu. Haftada 3 gün,2 saatliğine gittim. Gitmesem bilgisayar başında olacaktım. Bir işe yaradı en azından.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Olabilir tabiki arkadasimin kardesi hem okuyo hemde basketbolcu sen dusun ama azim lazim.

0|0
    0|0
  • Olur tabiki de. Sen her ikisinide bir plan doğrultusunda yap gerisi kolay. Ve unutma sağlam kafa sağlam vücutta bulunur. Spor yaptıkça zihnin açılır hatta ezber yapman bile kolaylaşır. Ben bunun faydasını çok gördüm, öneririm.

0|0
    0|0
  • Olur tabiki neden olmasın bende cok yaptım spor beynı rahatlatır calıstıgın dersi faydasını daha fazla görürsün, tabi bünyeylede alakalı bendekı etkıleri bu yöndeydi.

0|0
    0|0
  • Olur niye olmasın ki

0|0
    0|0
  • Ben hentbol oynuyorum okuldan sonra antrenman aynı zamanda teşekkür de aldım ben beceriyorum yani zor bir tempo ama

0|0
    0|0
  • olur tabi neden olmasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• diğer günlere oranla yaptığın sporun süresini yarıya indirip devam etsen senin için daha rahat olur ders çalışmayada zamanın kalmış olur

0|0
    0|0
  • Ben denedim. Olmuyor :((

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
    • ikisini götürmek beni yorardı

Yükleniyor...