Göğüs uçlarımda akıntı.

Arkadaşlar bugün göğüs uçlarımdan akıntı gibi birşey geldi fakat akışkan değildi göğüs uçlarımda çamurumsu gibi rengi sarı krem gibi bişeydi elde ufalanıyodu.Islak mendille temizledikten sonra göğsümün uçlarının orta kısımlarının oyuk gibi bi kısım et kopmuş gibiydi.Yarın doktora gidicem fakat çok endişeliyim.Sizce ne olabilir?Başına gelmiş olan kızlar varsa falan bilgilendirirmisiniz ?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Meme başı akıntısının nedenleri nelerdir link

Meme başı akıntıları hangi durumlarda normal kabul edilir link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• merak etme kızlarda olan bişey o iltihabı dışarı atmış, korkmana gerek yok. Tabi sen yine doktora git sakın gitmemezlik yapma ilk işin o olsun. Bi sorun varsa da Allah tan şifalar diliyorum senin için.

1|0
    0|0
  • insallahla masallah olmaz işler bi hekime görünmelisin

1|1
    0|0
    • Biz de aynısını söyledik te bu kadar ters tavır koymana gerek varmı ? Allah'a dua etmek kötü mü ?

• kardes ruh hastasımısın sana ne battı senin yorumunu görmedim bilee ALLAHA dua etmek neden kötü olsunn

• senin dediğin gibi doktora git her hangi bir kötü bişeyin çıkmaz. inşallah... ve bizlen de neticeyi paylaşırsan, özellikle kız arkadaşları bilgilendirmiş olursun.. geçmiş olsun...

1|0
    0|0
  • hic kadinlar cevap vermemis,hep yorumlar erkeklerden:D

1|1
    0|0
  • doktora git boyle seyler sakaya gelmez bi dengesiz cikar bisey olmaz der belki ihmal edersin hic dusunme bu konuda

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun ciddi bir şey değildir umarım.

1|0
    0|0
  • ilk defa duydum inş birşey yoktur

0|0
    0|0
  • Dünyada ondan baska güzellik varmı insallah kötü bisey degildir

0|0
    0|0
  • valla ilk defa duydum ne diyim

0|0
    0|0
  • benim teyzemin küçük kızının halasında da böyle oluyormuş en son duyduğumda ölmüştü bilmiyorum senin ki nasıl :D

0|0
    0|0
  • La erkekler bu soru da bile varsınız ya :D:D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• benım annemın arkadasında vardı ama önemli bi sorun değildi merak etme

1|0
    0|0
  • geçmiş olsun umarım kötü bişey yoktur

1|0
    0|0
  • bendede oluyodu bir zamanlar endişe edilecek bir sebep olmadığını biliyorum ama sen garantiye al işini

1|0
    0|0
  • bendede vardı doktora gittim önemli birşey yoktu.ama doktora git genede bikaç test yapıcaktır.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun umarım bir şey çıkmaz...

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsuun

0|0
    0|0
  • Önemli bir şey değil.

0|0
    0|0
  • benim ablamda olmuştu bu durum.. hormon testleri falan yapılmıştı hipofiz bezi normalden büyük çıkmıştı testlerde.. ilaç kullandı geçti :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...