Sevgilim taşınıyormuş

arkadaslar birlikte oldgm kızla 9.5 ay geçirdik ve çankayaya taşınıyorlarmış aynı dershanedeyiz dershaneden ayrılacak ve tabi yeni bir ortam yeni bir dershane orada da yeni bir ortam olacak... onu çok seviyorum ama aramız hiç iyi değil bir türlü mutlu olamıyoruz birbirimizi görmediğimiz günlerde sogukluk oluyor ve oraya tasınırsa muhtemelen hiç görüsemyecgz sms yapamıyacak hayatında beni bir kere bile aramadı ve zaten dısarı cıkmasına ailesi izin vermiyor ne yapacagımı da sasırdım çankayanın insanları falan... biz su anda ayvalıdayız tamam ama orası cok farklı yani sonucta beni de göremeyecek ne yapacagımı sasırdım yardım edin lütfen... =(

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• göremeyınce soğuyorsanız zaten bu gercek bı ask degıldır ...

askere gıttıgını dusun bıttı ılıskınız o zaman . gormeyınce sogur mu ınsan hıc ya ben sevgılımı çalısmak zorunda oldugu ıcın baska bı sehre gıttı gormeden 5 ay bekledım daha da beklerdım ..

bosver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ayrılın bence daha fazla yıpranmadan.

0|0
    0|0
  • endiselerini onunla konusmalisin.neyi ne kadar anlatsanda ikili iliskilerde sizin kadar hic biseyi bilemeyiz ve hissedemeyiz.kafani rahatlatacak olan da o isi sonuca baglayacak olanda.üstelik bu tür endiseler duyulmasi kadinin hosunada gider

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Zaten mesafeler aşkı öldürür tabi gerçek aşkları değil zaten dershaneye gidiyomuşsun bırak aşkı meşki dersine çalış yaşın daha genç bunlar bişey değil ilerde daha karşına neler çıkacak ve bu günleri hatırlayıp gülüceksin boşver unutmaya çalış...

0|0
    0|0
Yükleniyor...