Kapat

Spor yapmak istiyorum ama çok zayıfım?

Vücudumu şekle sokmak istiyorum ama çok zayıfım. Bir yandan da kilo almaya çalışıyorum. Fitness yaparsam kilo veririm diye korkuyorum. Squat yapmayı çok istiyorum mesela ama sırf onun için fitness yapılmaz. Acaba pilates vücudu şekle sokar mı? Yoksa fitness daha mı iyi olur?

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• canım bende öyleydim sporla kilo aldım fitness yapman lazım kas çalışarak ancak istediğin vucudu elde edersin:)

0|0
    0|0
    • Aşırı zayıfım ama :( Enerji yakıp daha fazla kilo verirsem diye korkuyorum. 4-5 ay sonra sporu bırakırsam bir anda vücudum değişir mi sence?

• yok kas yapıcağın için ilk bikaç hafta max 1 kilo verirsin o da alışma süreci sonra almaya başlarsın 3aydada düzenli yaparsan değişimi görürsün :)

• Teşekkür ederim canım :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 1

• fitness daha çok kilo vermek isteyenlerin tercihi oluyor. vücudunu forma sokmak istersen pilatesi tercih etmelisin. Ama aynı zamanda hem fitness hem gıda takviyeleri ile kilo alman mümkün. Bu konuda gittğin salonda sana yardımcı olacaklardır illa ki. Bir spor salonuna başlamayı düşünüyor musun? Bu konuda yardımcı olabilirim istersen :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...