Kızlar neden böyle bir erkek istemiyorlar?

Ben uzun boyluyum esprili ve sempatik biriyim vücut olarak normal bir vucudum ve çok azda göbek var romantik şiir okumayı seven anlayışlı ve duygusal bir yapım var türlü türlü süprizler yapmayı seviyorum karşımdakine değer vermek onu sevmek onun mutlu olması hoşuma gidiyor bundan önce sevgilim için özel günlerde farklı yerlerde güzel süprizler hazırlamıştım masa gül yaprakları ile süslüydü onu evine bırakıyorken arabada gözlerini kapattım ve bir anda kırmızı şarap kadehler filan çıkardım içtik okulunun önüne gidip sabah gül veriyordum dersanede sınıfta ders varken çiçek yolladım sınıfına gül yaprakları döktüm sabah haber vermeden evinin önüne gittim ve kahvaltı süprizi hazırlamıştım ama beni sadece ailem yüzünden terk etti ve o kadar duygusal ve cinsel yaşanmışlığı bir anda sildi 1 hafta sonrada başkasıyla ilişki yapıp face kucak kucağa resimlerini koydu benim gözüm ondan başkasını görmüyordu ve bir kere bile ben bir kıza bakmadım ben şunu merak ediyorum bu kızlar neden böyle bir erkek istemiyorlar böyle bir erkek olmama rağmen neden olmuyor neden istemiyorlar sorun nedir ?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• çünküüüüü öğreneceğin çok şey var genç. bu işler öyle olmuyo. hep öyle olur değer verirsek değer görürüz znnederiz ama süprizzzzz gerçekler çok farklı. değer verirsen değersiz olursun. sen kesin ona: senden başka hiç bişeyim yok benim falan gibi şeylerde söylemişsindir. eğer böyleyse, zaten hayatta sahip olduğun tekşey o kız ise, ona verecek birşeyin yok demektir. kızlar acizliğin kokusunu 100 mt.den alırlar. sen aciz bir adam görünümü vermişsin sanırım sorun bu olmuş.

veee hediyelerin. güller çiçekler kadehler şaraplar. bak dostum bundan sonra da çok kızarkadaşın olacak inşallah. kulağına küpe olsun. kimseye, özellikle de kızlara haketmedikleri sürece çengelli iğne bile alma. diretkt olarak değersiz olursun. direk hemde.

bir kız asla sadece sen onu çok seviyorsun diye seninle beraberliğini devam ettirmez. başka çekici noktaların olmalıydı. asla söyleme: bak seni ne kadar çok seviyorum, ya da senin için ölebilirim. kızlara tamamen güvenip bunu söylersen senin öldüğünü görmek isterler en azından denerler.

0|0
    0|0
    • Çok iyi bir diksiyonum var karizmam yerinde konuşmam hareketlerim işim okulum gerçekten çok iyi maddi yönden hiç bir sıkıntım yok istediğim herşeye sahibim neden böyle gözükeyim ?

• kaybeden tamamiyle o oldu. ama benim söylemem değil senin söylemen önemli.

• Bencede öyle :)

Kızlar Ne Diyor 5

• waysssssssssssss beeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee alık burcundanmısınız karsına vefasız cıkmıs senın

0|0
    0|0
  • biraz abartmissin..cok güzel sürprizler ama cok sık yaptiysan bir kiymeti kalmamistir

0|0
    0|0
  • uha kız harbi s-lakmış

0|0
    0|0
  • Arpayı fazla kaçırmışsın. Bak iki kişi birbirini severken birinden biri diğerini çok daha fazla seviyor ve verici oluyorsa bu karşı tarafın kendisini kötü hissetmesine sanki bir borç altına giryormuş gibi hissetmesine neden olur. O hissi yaşamaktansa sevgiyi siler atar. Borçlu olmak kötüdür vesselam. Herşey ölçüsünde güzel.

0|0
    0|0
    • Seven herşeyi yapar ama

• Ama o herkesle samimiydi erkeklerle dikkatleri üstüne çekiyordu yani iş atıyor gibiydi buna ne diyorsun yanlış kişimi sence o ?

• orasını bilemem.

• fazla kaldırmışsın kıçını abi nedir yani.. falz kul köle olmaya gelmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kızın zaten nasıl bir kişilikte olduğu belliymişte,sen 4S Kuralı varken gidip yaptığın şeylere bak bende zamanında böyle şeyler yapmıştım götü başı oynuyordu onun için bırak romantıkliği 4S Kuralını uygula :)

0|0
    0|0
  • 4 S kuralı işlemiş

0|0
    0|0
  • seveni teperler tepeni severler

0|0
    0|0
  • oğlum kızlara fazla ilgi göstermeyeceksin afedersin götleri kalkıyoo

0|0
    0|0
Yükleniyor...