Epilasyon düşünüyorum.

Şimdi değilde üniversitede yaptırmak istiyorum.

Bacak vs değil.

Sakal hizam yok mesela. Düzensiz çıkıyor. Ve fazla çıkıyor. Yani sakallarımı kesince aynaya baktığımda mutlu olabiliyorum. Ama uzunken bakmak bile istemiyorum. :)

Bide Göğüs kılları.

Epilasyonu tam olarak bilmiyorm. Seanslardan sonra bir daha hiç mi çıkmıyor ? Yoksa azalarak mı yavaş yavaş çıkıyor.

Fiyatları nedir ?

Daha önce yaptırdınız mı ?

Kaşlarımın arasını sevmiyorum mesela ( Pc'de fotoma baktığımda kendimi martı sanıp ekrana simit atacak kadar olmasada) hiç olmasın istiyorum. Ama aldırmak istemiyorum sadece orta kısım? Bu ne kadara patlar ? Yada ne yapmalıyım ?

Güncellemeler:
Sakal üstleri 40 TL

Göğüs 290 TL

Kaş arası 20 30 falandır heralde :) Toplam 500 TL ye en fazla hallolur heralde. Teşekkürler cevap veren arkadaşlar :)
Doğru seans başıymış. Bir anlık dalgınlığıma geldi :) 2000 3000 tl tutar heralde.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• anaaa şöyle erkekleri çoğaltın allasen <3<33<3<

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Lazerden bahsediyorsun sanirim. Yuz icin daha cok elektroliz oneriyorlar, daha etkiliymis, ama sanirim daha pahali. Internette ararsan fiyatlari bulursun kolayca=).

0|0
    0|0
  • O dediklerin ama bildigim kadariyla seans parasi. Bir seansta hallolacagini sanmam=).

0|0
    0|0
  • 1 seansta bıtmıyor hatırlatım

0|0
    0|0
  • google amcaya sor

0|0
    0|0
  • kaşlara yapılmaz lazer ışını kaşına gelebilir çünkü riskli bir daha kaşın çıkmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Seans başı o arkadaşım o saydıkların 2000i bulur ha bide tüylerin epilasyonla gidicek mi onuda gormelerı lazım bazı tüylere uygulama yapamıyorlar

0|0
    0|0
  • senin deeiklierin bir seans parası. Epilasyon bir seans sürmezki

0|0
    0|0
  • Hesabımı sil

0|0
    0|0
Yükleniyor...