İlk kez kalınan ev..

ilk defa kaldığın evde gördüğün rüya gerçek olur derler birde bunun o gece yastığının altına o evin bir anahtarını koyarsan evleneceğin adamı görürsün versiyonu var..bende dün bi kız arkadaşımda kaldım 4 yıl önceki sevgilimi gördüm ya çok garipti oysa hiçbir bağımız kalmadı artık..nedir bunun hikmeti?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Kim dermiş onu :) derler, derler, olmasa bile oldu derler fıkrasını biliyor musun? :D

Yok öyle bir şey, batıl inançtır, olacak iş değildir.

0|1
    0|0
  • Demek ki söylentilere o kadar da kulak asmamak lazım mış...Uyumadan önce alt pisikolojinde ne işlersen rüyanda da onu görürsün. Sen bu söylentiyi bildiğinden ve bilinç altında da hareketlendirdiğinden öyle olmuş...ee anlat bakim ne halt yiyiyordunuz rüyanda eski sevgilin le.. ;-)

0|0
    1|0
  • "ilk defa kaldığın evde gördüğün rüya gerçek olur derler" böyle şeylere ne deniyor biliyorsun.

0|0
    0|0
  • biri seni, fena keklemiş

0|0
    0|0
  • en azından bir akrabanı görmemişsin :)

0|0
    0|0
  • son 6 yılda belki 8-9 evde ikamet ettim... o zaman harem kurmalıyım:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunu bilerek o uykuya yatıyorsan zaten aklında birileri mutlaka olur ve onu görürsün. Tamamen psikolojik yani bence

0|0
    0|0
  • hiç sanmam aklında kaldığı içindir. bende çok denedim fakat tutmadı.gördüğüm ve evlendiğim kişi çok farklı. ama mekan tutmuştu:))

0|0
    0|0
    • :) bende mesajlaşıyordum zaten onu affetmediğii söylüyordum o kısmı tutarsa ne ala:)

• Bende merak ettim simdi.

nasil yapicam? anahtar mi koycam yastigin altina?

0|0
    0|0
  • annemde babamı görmüş valla

0|0
    0|0
  • inanmayn oyle seylere ya bende birini gormustum ama şu an evli ve cocuklu :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...