Dün akşamdan beri kendisinden haber alamıyorum. Sizce ne yapmaya çalışıyor ?

dün akşamdan beri kendisinden habe alamıyorum. sabah mesaj attım. mesajlarım gitti. ama cevap vermedi. dün gece canım sıkkın dedi. nden diye sordum.. birileriyle tartışmış ama kavganın uzayacağını belirten sözcükler kurdu.. sakı kimeseyle kavga etme dedimm. sonra bir daha mesaj alamadım.. dün biraz soğuktum açıkçası yeni barıştık. ama benim sinirim hala geçmedi. tripmi atıyo acaba. aramakta istemedim. yanlış bir zamanda aramaktan çekiniyorum ama mesajlarımı okuyup cevap yazmaması beni çok meraka sokuyo beni. sizce ne olmuştur erkeklerin uzaklaşma tirpleri olabilir mi?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• link yav boş ver sen dinle bu sarkıyı

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • abimm pişti olmuşuz sorun çözldümü acaba merak ettim çıktmı ortaya :)

belkide kızın mesaj hakkı bitmişir :)

• sanmam:))

• Başına bişey gelmişte olabilir.

0|0
    0|0
    • bence başına bişey gelmiş süsü veriyo ilgi çekmeye çalışıyor.. gıcık ya

• valla kafammda bir sürü cevap var.. karakolda olabilir. dayak yemiştir hastanede olablir. bana gcıkılşık için yapabilir. ararsam karşıma başka biri çıkrsa diye korkuyorum aslında. bekleyecem çaresi yok

• Beklemek zor... Sağlam bir mazereti olsa iyi olur

• Abartma..kendi kendine gelin-Güvey olup da kurma..bekle ve gör. Çıkar kokusu elbette.

0|0
    0|0
    • ya dün barıştık bana resim at özledim dedi bende resim attım ona aacaba amacı sadece resimlermiydi. yani normal resim gerçi ne yapacakta. sonrada ortadan kaybolması tuhaf yanii.. öff en iyisi kurmayım dimi er geç çıkar ortaya

• Aynen..bu akşam belirir bir şekilde...

• inşallahh

Kızlar Ne Diyor 4

• bende böyle bir olay yaşamıştım tartıştığı olay ciddiyse kafalarına çok takıyolar ondandır belkide yazar eninde sonunda ne olduğunu anlarsın sende kötü düşünme derim. millet bir şey bilmeden hemen aldatıyor der

0|0
    0|0
    • belkide olabilir kafası dağınıksa keyfi yoksa içine sinmiş olabilir. beklemek çok zor

• numarayı ver mesaj atayım bakalım başka numaraya cevap verıyor mu ? :D

0|0
    0|0
    • ben aramadım zaten arasam mutlaka o açmasada başkası açacak. hani bilsem o çıkacak ararım. ama çokta üstünede düşmek istemiorum.. sabahtan beri deli oldum bide bunu onun yüzüne mi söyleyim allah aşkına yaa.. yazacağımı yazdım yaşıyosa çıkart ortaya.

• neyi yüzüne söyleyemıyorsun anlamadım ? saçmalık söyle merak ettıysen ne var bunda

• belki ölmüştür la? bi arasana.

0|1
    0|0
    • bişey olmaz ona o ne cadıdırrr

• daha arama bakalım ne zaman arayacak, ne diyecek. sabırla bekle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...