Aynı durumu kız kardeşinize yapılsa?

neden berabwr olduğunuz kızlar eğlenir vakit geçirirsiniz.karşı taraf ciddi olduğunu blirtsede sizlde kızı kandırmak babında ciddiyim der geçersiniz.neden onları eğlence vaktini doldurmak için düşünürsünüz?aynı davranışın kız kardeşinize yapılduğını düşünün?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sen neden bunların hepsine bu kadar hakimken ve böyle olduğunu biliyorken erkeklerin seni kandırarak senin canını bu kadar yakmalarına izin veriyorsun ki?

Hatayı hiç kendinde aradın mı? Ben nasıl yaptım, nasıl inandım dedin mi? Kurda sormuşlar bir gün, ensen neden bu kadar kalın diye? Kendi işimi kendim yaparım demiş, biliyor musun? Sen neden erkeklerin kandırmamasını istiyorsun da kendini kandıramayacakları bir yere getirmiyorsun?

Kız kardeşinin aklı ermiyenin kız kardeşine yaparlar bunların aynısınıda, bunun abisinin/erkek kardeşinin böyle davranıp davranmamasıyla alakası yok, kız kardeşinin hayat görüşünün basit oolmasıyla alakası var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• He ya ne biçim hemcinslerim var benim la.

0|0
    0|0
  • link umarım erkeklerı şimdi daha iyi analrsın arkadasım

0|0
    0|0
  • ben şöyle söyleyim hayatta bi kıza ciddi düşünüyorum seninle diyip kandırmam vakit geçirilecek kız var ama ona yapmayacağım şeyleri vaad edip kandırmam kmsenn ahını almam vakit geçirecek kız var elenecek kız var dimi ama haklı mıyım haksız mı?

0|0
    0|0
    • o yönde haklısın.bak ben bu zamana kadar 2 erkekle sadece konustum onlar ıle beraber bulusmadım.iyice tanıdıktan sonra karar vericektim buluşmaya ama gercek huylarını ögrendim ve ayrıldım.erkeklerde insanın konusma tarzında davranıslarından anlar bir şekilde nasıl biri oldugunu.o kişi bana senle ciddiyim diyordum ailesine bahsettigini söylemiş anlatmıs beni artık ne kadar dogru bilemiyorum amma ben o kişiyi denedim ve böylelikle nasıl bir kişilige sahip oldugunu anladım ve bitti.insanlar böyle

• kandırma çabası içinde.agzından çıktıkları ile yaptıkları bir değil.insanlara inancımı yitirdim bu şekilde onlarla buluşmayaraktan sadece konusaraktan nasıl bir karaktere sahip olduklarını anladım.onların sayesinde güvencimde kalmadı başkalarına.adım atamıyorum şimdi yeni insanlar tanımaya.

• bundan sonra erkeklerin aklı hep kızları götürme durum gittikçe kötüye gidiyor ha ben istemem mi birini götürmek her erkek ister ama kimseyi kandırmayacan o da istiyosa yapacan dimi yani boş vaatler vermeyecen

• ben kıza bakarım kız gercekten düzgün bi kızsa kızım bak git der yollarım ama kız bunları zaten yapan bi kızsa bende devam ederim. kızına göre değişir yani.

0|0
    0|0
  • her erkek bir değil erkek gibi kızda kullanıp bir köşeye atabiliyor. adamlık erkek olmakla olmuyor işte namuslusu var şerefisiside hayat böyle

0|0
    0|0
  • kızın davranış ve tavırları çok önemli evlenilecek kız eğlenecek kız var burda ölçü kızın kendisi..

0|0
    0|0
  • Kafasına ve ağzına 1 kurşun.

0|0
    0|0
  • ana bacı karıstırma :d

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yav sen de beraber olduğun adamla eğlenip vakit geçirsene. ne carlıyosun, adam mantıklı işte miss gibim. eğlenin olm, deli misiniz?

0|0
    1|0
  • helal kardesim.bide kızdan kıza değişir derler utanmadan :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...