Fazla mı kuruntuluyum sizce?

sevgilim askerde gideli 1 ay oldu ama hergün arıyor..benim moralimi düzeltmeye çalışıyor.ve telefonu kapatırken seni seviyorum diyor.beni gerçekden seviyor olabilirmi.askerden öncede sevdiğini söylerdi sık sık.ama güvenemiyorum.ya sevmiyorsa diyorum..fazlamı kuruntuluyum?

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• ben yaşaman hata derim, başkası kuruntulusun der. öyle yani.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Askerde biraz gençler sudan çıkmış balığa dönerler aslında kendini durumunu sana aksettiriyor seni özlüyor biraz askerlikten korkuyor daha sevecen moralini düzeltmeye çalışması felan bunu gösteriyor askerden dönünce şeker gibi olur merak etme çocuk seni seviyor.

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler.içimi rahatlattın.

• sağolasın

• İlerliyen zamanlarda zor günlerde veya sıkıntılı günlerde seni arayacaktır nerde askerlik yaptığına görede değişir.

• Kuruntu yapıyosun bence cocuk seni gercekten sewiyo.sende sewiyosn sadece kaybetm korkun oldugnu düsünyrm cocuk gayet samimi gùwenmelsn

0|0
    0|0
    • evet düşüncem ya asker psikolojisinden arıyorsa..yani yalnızlıkdan falan diyorum.

• Askere gtmedn öncede ilglyms zaten dedign gbi sewdgnide söylyrms ona destk olmalsn bence

• Sen hastamısın la ? Böyle bi adam buldun da daha ne istiyosun. Elinden kaçırma ağlarsın.

0|0
    0|0
  • bunu adama belli etme baride kafayı yedirtme cocuga seviyosa seviyodur napsın keleş mermisiyle adınımı yazsın daga taşa

0|0
    0|0
  • seveni bulmuşsun bulandırıyorsun kuruntu yapma sevgilinin sana çok ihtiyacı var şu anda asker ocağında siz bayanlar hep böylesiniz sevince şüphe sevmeyince şüphe

0|0
    0|0
    • asker psikolojisinden arıyorsa diye korkuyorum..

• yanılıyorsun bence sevmese seni aramaz bence elinden kaçırma oğlanı asker psikolojisi eğer sen uzaklaşırsan başkasına kayar gönlü o zaman kuruntunla kalırsın başbaşa

• Adam daha ne yapsın birde asker o senden daha zor bir ortamda.

0|0
    0|0
  • orada yapacak bişi yok seni düşünüyo ne yapsın. döndükten sonra seviyorum derse inan devam et.

0|0
    0|0
    • gitmeden öncede çok derdi..

• hiç demese daha mı mutlu olacaktın alla alla bu kızları anlamak vallaha çok zor

0|0
    0|0
  • kuruntu yapıyorsun bilmessin askerliğin ilk zamanları erkeğin ilgiye en muhtaç olduğu dönemdir

0|0
    0|0
    • öylemi yani ilgiye çokmu ihtiyacı vardır...acaba ondanmı daha çok seviyorum seni diyor.

• aynen öyle askerken benimde bütün param ilk aylarda hep telefona giderdi anlayışlı ol

• peki sağol.

• Biraz fazla evet.

0|0
    0|0
  • problemlimisin? 2 gün sonra çocuğa tekmeyi atarsın zaten ondan önce

0|0
    0|0
    • düşünmedim değil.tekme atmak demeyelim.askerde beni çok düşünmesin diye bıraksammı diye düşündüm.

• neden bırakacaksın askerde bunalıma sokacaksın

• seni sevmiyorsa yandın aldatma potansiyeli en yüksek olan yere gitmiş.Kışlaya :S

0|0
    0|0
    • askerdemi aldatcak yok artık

• işte bende ondan bahsediyorum.adam askerde sevdiği kişileri arar dimi.askere gitmiş yalnızlığını seninle paylaşıyor.gitmedende sürekli söylüyormuş seni sevdiğini adam daha ne yapsın?

• dimi..haklısın..

Kızlar Ne Diyor 5

• Oha her gün arıyor ve sen hala emin değil misin

0|0
    0|0
  • daha ne istiyorsun anlamadım ki

0|0
    0|0
  • allah senin gibilere sevgili veriyor ya ne diyim bn

1|0
    0|0
  • ayrılın emi! yazık çocuğa

0|0
    0|0
  • benimde sevgilim bir ay önce gitti askere canm niye kuruntu yapıyorsunki.senin onun moralini düzeltmen lazım degil mi bencillk yapma bence.niçin sevmedigni düşünüyorsun mesela?

0|0
    0|0
    • beni hergün arıyoır.senle konuşunca mutlu oluyorum ancak diyor.ama ben insanlara fazla güvenemiyoum.ya asker psikolojisinden arıyorsa.

• ne yollasamki..aklıma bişey gelmiyor:((

• biz haftada bir mektup gonderiyoruz birbirimize.ayrıca o orda cok sıkıntı cekiyor temizlik konusunda bi kutuda catal kasık çikolata hazır corba falan gondermiştim,tabi bir notla.işte sana bahsediyodur zaten eksiginin ne oldugndan falan ona gore gonderebilirsn

Yükleniyor...