Hayatının düzene girdiğine inanan kimler var?

Kimisi iş bulmaya çalışıyor..kimisi hayat arkadaşı..hayatımı düzene koydum diyen varmı?yoksa hala bekleyiş içinde olanlar varmı?bir insanın hayatının düzene girmesi için belli bir yaşa gelmesimi gerekiyor?bu bekleyiş nereye kadar devam eder?

Güncellemeler:
hayatını düzene koyan insanlar ne zorluklardan geçtiğinide yazabilirmi?
bazen tüm beklentilerimden vazgeçip öylesine akışına bırakmak istiyorum ..

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok fazla umudum var öyle söyleyeyim.Ama fazla beklenti iyi değildir.Ben nekadar pozitif düşünmeye çalışsam da insani istekler yüzünden yani bitip tükenmeyen istekler.Öyle olduğunda düzen diye birşey olamayacağı hissine kapılıyorum.En iyisi sadece umut.Olursa olur olmazsa en azından denemiş olurum ve içimde burukluk olmaz.Bu nedenle soruda sormuşsun ya nereye kadar diye.Bence hayat bize en sonunda dayanamayıp isdediğimiz şeyleri verene kadar direnmek.ama herşey malesef zaman ve mekan içinde bir gizem.Sade umut.

0|0
    0|0
  • Daha yok öyle bişey.

0|0
    0|0
  • yahu evlenicem geçen nikah memurluğuna gittim aday aradım çıkmadı napcaz gayri :))) :))

1|0
    0|1
  • ben düzen kurmayı seven bi insan degilim gelisi güzel yasıyorum sevgi knusunda kim denk gelirse is konusunda hc calısmadm herşeyim var arabam cart curt kaza yapıyorm onu bile birilerine ktliyorm alkol iciyorm ama gnlk en fazla 20 tl param oluyo cebimde hayat güzel yani rahat serbest oh :D

0|0
    0|0
  • Tabiki de ben :))

0|0
    0|0
  • Bazen hayatında bir hayır işlersin bu daha sonra gelecek şerrin habercisidir. Bazen başına öyle bir şer gelirki ilerideki tüm hayırların habercisidir. Bugüne şükretmek daha önemli kardeş.

0|0
    0|0
  • Ailemden ayrı eve taşındım...Hayatım düzene girdi sanırım sıkıntı yok şimdilik :)

0|0
    0|0
  • aşkı bulmayı bekliyorum hala nası bişi merak ediyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• erkek arkadaşım hayatımdan cıkalı belli çok rahattım

egom tavan

0|0
    0|0
Yükleniyor...