1 ay boyunca her gün 2 saat koşsam kaç kilo veririm?

Arkadaşlar öncelikle boyum 1.81 kilom 75.

-1 ay boyunca hergün 2 saat hızlı tempoyla koşu.
-Hamur yemek yok. (Ekmek, simit, poğaça, börek...)
-Abur cubur yok. (Çikolata, cips, asitli içecekler...)
-Akşam 17:00'dan sonra yemek yeme yok.
-Günde en fazla 1500 kalori alacağım.

Evet arkadaşlar bunları yapamazsın demeyin ben yapamayacağım hedefler koymam. Bu şekil devam etsem 1 ayda kilom kaça düşer? Benim yanaklar dolgun ondan şikayetçiyim yanaklar erir mi 1 ayda?

Güncellemeler:
2 saat hızlı tempoda koşmam 1500 kalori yakımına eşitmiş.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• 10...

0|0
    0|0
    • Sallamıştım ama sağol gdjdnfmc

• Soruya soruyla cevap vermediğin için ve sorunun içeriği hakkında bir cevap verdiğin için en iyi görüş yaptım. Sen 50 kilo verirsin desende gene en iyi görüş yapacaktım. Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 2

• oha ben o şartlara uyamam dayanamam kusura bakmasın kimse :D ama bende yürüyecem aklıma soktun saol :D

0|0
    0|0
    • Bana bu bile az geliyor. Daha fazlasını yapmak isterdim de kilom çok düşer sonra. Kilo vermek kadar eğlenceli ve kolay bir şey yok.

• Oo bak bu senin için bir yönden avantaj. Aşk acısı yüzünden yemekten kesilen bir kuzenim var vücuduna tuttuğumda ilk kemikle temas etmiş oluyorum.

• hergün koşma 1 gün koş 1 gün ağırlık çalış daha çok verirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Zaten zayıfsın fakat tempolu koşunun definasyonlu çeşidi var ismi şu an aklımda değil onu bul şöyle birşey 3dk normal koşu 3 dk depar sonra tekrar yavaş sonra tekrar hızlı gibi duzensiz bir koludur metabolizma hızını arttırr yağ yakar beslenme iyi fakat 17 den sonra yeşil elma ve dilediğin kadar yumurta beyazı yşyebilirsin hadi bana eyvallah

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürler. 17:00'dan sonra bende meyve felan yemeyi düşünüyorum zaten.

• Kol koşta gör sonra ebeninkini tersten sarkmalar olsun göbegin aşağı sarksın sadece koşu ile bunu başarırsın sadece

0|0
    0|0
    • Ben 102 kilodan 75 kiloya sadece koşuyla indim hiçte sarkma olmadı zaten göbeğim de yok. Kafandan uydurma

• Anlarsın yakında

• 15 ve üzeri vermessen gel beni :d

0|0
    0|0
  • 2 saat hızlı tempoda koşamazsın. koşu bandı gören masum köylü. 1 kilo vermek 7500 kcal yakmak demektir. senin hesabına göre günde 3000 kcal vercen yani haftada 3 kg zayıflayacaksın.

0|0
    0|0
    • Ya kardeş ben yapamayacağım şeyi söylemem ben daha önceleri 102 kiloydum koşu bandını geçtim dağda bayırda 3 saat durmadan koşuyordum kaldı ki koşu bandında da koştum. Kilo verdim sağlıklı bir şekilde çatlak felan olmadı ama yanklarım biraz dolgun onları eritmek için 65 e düşürmek var niyetimde. Zaten vücudumda kilo yok. Yani göbek felan yok bende.

• Tamam fakat 1 levelsin haftaya spor salonuna yazılıyorum 1 haftaya kadar hesabını kapatmazsan fotoyu burdan göstereceğim sana.

• yok ben kapatmam. burdayım fotoyu atarsın

• sporda zamam kavramı yoktur

0|0
    0|0
  • Bir deri bir kemik olursun güzelim

0|0
    0|0
  • Hedef koymazsan biraz zor verirsin kilo :D

0|0
    0|0
    • Usta ben bir aralar 102 kiloydum. Her türlü yaparım bende azim var hırs var. Hatta kilo vermek güzel ben bir 100 kilo olup tekrar 70 kiloya bile inmek isterim. Çünkü hoşuma gidiyor. Hatta istesem 50 kiloya bile düşerim.

• Ben bilmiyorum da hangi beyin özürlü 2 saat hızlı tempo koşmak 1500 kalori dediyse beynine vurasım var. Ben sana düşemezsin demedim bilader sadece millet buraya gelip götünden bir sayı atıyor ona tav oluyorum. ver ayda 30 kilo öl. Ben sana diyorum ki kimse neticesinden tahmin edemez kaç kalori yaktığını, Tread mill'in inchline'ına koşu hızına yaşına kilona boyun cinsiyetine göre değişir.

• benec 5 kg rahat verirsin 4 ayda 20 kg 90kg isen 79e düşersin mis

0|0
    0|0
    • Kardeş ben 75 kiloyum zaten. Ama yanaklar dolgun onları eritmem lazım. Vücudum yağsız olsun istiyorum. 1 ay da elbet bir sonuç alırım herhalde. Zaten sağlıksız yiyecekler yemiyorum önceden kiloluydum.

Yükleniyor...