Şikeci Galatasaraya hakem 1 puan hediye etti... görüşlerinizi alalım?

bursanın ezici üstünlüğüyle devam eden maçta hakem fırat aydınus gsye penaltı verdi..
neden ülkemizde temiz futbol izleyemiyoruz sizce?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Eyyamcı hakemler, korkak hakemler yüzünden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• aynen insaf

1|0
    0|0
    • gs hep böyle hakemler sayesinde şampiyonluk potasında tutuluyor.. yoksa kümeye oynarlar

• Millet olarak gerçekten sevdiğimiz bir futbol vardı, onun da içine ettiler el birliğiyle.

0|0
    0|0
  • Bence Galatasaray dan önce Şikeci çok takım var ben ne zaman Galatasarayla Beşiktaş'ın oynadığını duysam hep Gs kazaniyo

1|1
    1|1
  • Şikeci falan hop? Saygı çerçevesi içinde konuşmayı öğrenin biraz.

0|0
    0|1
  • Şikeci mi? Iyi güldürdün. Bizim de penaltımız verilmedi onu da konuşun hadi..

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe alıyor penaltı bizim başımız kel mi?

0|0
    2|2
    • Alın tabi. Yıllarca böyle sahte puanlarla büyüdü zaten o iki klüp

Erkekler Ne Diyor 12

• Sahasında kodugumun cocukları 😂 sımdide şikeci mi olsungs ah ulan siz olmasanız kime gülcez biz 😂😂😂😂 sen zahmet etme herşey ortada paşam Zaten volkan o topa elini uzatmasaydı 90 'a çakılmıstı o top.

0|1
    2|0
    • Volkan bilerek gördü bence

• Sebep ne? Derdine nolmuş bişey sorcam kuzum yaşın kaç senin ya git mahallede topunu oyna gözünü seviyim

• Bursa 10 tane atabilirdi şans işte olmayınca olmuyor penaltı oluncada puanı aldılar ben bu kadar ezen bir maçta böyle skorgörmedim, daha izlemedim yazık oldu Bursa ya

1|0
    0|0
  • Sarı yerine direk kırmızı çıkarılması gereken bir pozisyondu. Kaleye giden topu elle kesme avrupada direk kırmızı o hareket

0|1
    0|0
    • Yok abisi görmez onları varsa yoksa gs şikeci yok çirkef herkes önce kendisine bakacak. Kralız şampiyonuz dediniz geldik vurduk mu vurduuukk! Nokta. Herkes haddini bilecek! Demba ba dediniz büyük golcü dediniz kaleye şut atamadı ! Ama bizim beleşci burak kimin büyük golcü oldgnu gösterdi. Herşey ortada

• Pozisyon penaltı zaten. Ama volkan bilerek yaptı. Açık açık sike yapılıyor. Bursa ezdi resmen ötesimi var

• aynen oyle oldu bu meloya nefen kirmizi veremezler hakemler

2|0
    0|0
    • O tam bir sinsi yılan zaten. Tam gsye yakışan biri ama karakter olarak

• Şikeci Galatasaray mı? Tebrik ettim 👏👏 bir kötü ünvanı başkasına kitlemeye çalışmakta üstünüze yok

0|0
    0|0
  • meloyu oyundan atmayan tetikçi fırat rengini bu kadar belli etme. hakemlerle nereye kadar be cincon

0|0
    0|0
  • İbrahin akın, at, sinan engin

Ve şikeci galatasaray.

Ahahahahahhahahaa

0|0
    0|0
  • Neden temiz futbol izleyemiyoruz bende çok merak ettim fenerin geçen sezon son dakikalarda kazandığı gollerden sonra.

0|1
    2|0
  • Dün de fenere hediye ettiler alıştık artık

0|0
    0|1
  • gole gıden topu elle çıkardı g*tünüzle seyrediyorsunuz herhalde bide sahayı terketmıyor ibine

0|0
    0|1
  • hep fenerbahçeye mi verecekler birazda biz penaltı atalım.

0|0
    2|0
  • Senden elini vicdanina koyarak birşey cevaplamani istiyorum frikik pozisyonunda Sneijderin şutunu Volkan Elle kesmese net bir şekilde gol oluyordu sen şimdi pozisyonun nesini tartosiyorsun

1|0
    0|0
    • poziyon penaltı.. net.. ama volkan bilerek gördü. ve hakem maçı gsye vermek için elinden gleeni yaptı. yalansa yalan de.. biz pozisyona penaltı değil demiyoruz.

• Gerçekten çok salaksin

Yükleniyor...