Bursa maçı berabere bitti izlediniz mi maçı?

aslında 1 puana sevinmemiz lazım çünkü bursa saymadım ama heralde bir 10 tane kaçırdı bizim goller dışında pek pozisyonumuz yok sizin görüşünüz nedir

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• İzledim. Kesinlikle haklısın rahat 8 tane hani yalpada değil net gol pozizyonu kaçırdılar bizim aslında şu futbolla 1 puana sevinmemiz lazım. Eksikleri kimse inkar edemez Korayın 50-60 dakika sağ bek oynadığı Emre Çolağın Defansif oırtasaha oynamaya çalıştığı bir maçtı yinede 1 puan iyidir diyelim. Volkan Şen çok amatörce atıldı ve penaltı yaptırdı birde topu eliyle kesiyor elini tutuyo birde tamamen amatör :) O penaltı olmasa zaten üzülerek sölüyorum 1 puan alamazdık Bursa kaçırdıklarına yansın bu arada Meloda kırmızı kart görmeliydi açık ve net. Herşeye rağmen zevkli bir mücadeleydi helal olsun Şenol Güneşe iyi futbol oynatıyor takır takır.

0|0
    1|0
    • melonun kırmızı görmesi lazımdı ama volkan topu kesmese zaten gol olacaktı

• Gol olurdu olmazdı top eline çarptı sonra elini tutuyo birde ben yaptığı amatörlükten bahsettim birde üstüne kuralları çiğneyerek baya bir soyunma odasına gitmedi.

• evet haklısın

Kızlar Ne Diyor 3

• Beklediğimiz bir durumdu bursa küçümsenecek rakip değil :)

0|0
    0|0
    • çok eksiğimiz vardı yoksa bu skoru zor alırdınız

• valla hepsi olurda korayın sağ bek oynadığı bir maçtı neyse artık önümüze bakıcaz

• O da sizin sorununuz :)

• Çok eksiklerimiz vardı, ama yinede canları sağ olsun önümüze bakarız..
    Kaybetmektense 1 puan bile iyidir şampiyonluk yolunda...

0|0
    0|0
    • evet kaybedebilirdik adamlar çok kaçırdı bencede 1 puan iyiydi

• Snayder birşey yapamazsa Gs maç kazanamaz:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• of ulan of şampıyonluk yolunda cok kotu oldu cok moral bozucu

0|0
    0|0
    • ilerde düzelir dicemde bu hakemlerle zor her hafta feneri kayırıyorlar bu yüzden puan kaybetmiyorlar oysaki onların çok önünde olmamız lazım

• fener çok sanslı gıdıyo ama bugunkı aldıgımız 1 puanda çok şanslydık kadıkoye gıdıcez yenılırsek fark 6 ya cıkabılır bu bukadar kolay olmamalı bence

• kadıköy hariç 15 tane maç var hakemler olmasa fener den bir cacık olmaz da neyse bakıcaz artık

Yükleniyor...