Türkiye'nin teknik, taktik olarak en iyi yorumcusu?

Evet değerli futbolseverler sizce teknik ve taktik olarak Türkiye'nin en iyi yorumcusu kim ?

• Önder özen
    10% (1)11% (2)11% (3)Oy Ver
  • Rıdvan dilmen
    60% (6)50% (9)54% (15)Oy Ver
  • Ugur meleke
    10% (1)22% (4)18% (5)Oy Ver
  • Güntekin onay
    20% (2)17% (3)17% (5)Oy Ver
  • Metin tekin
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|23

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 23

• Ali Ece 1 numara

0|0
    0|0
  • Rıdvan Dilmen kesinlikle taraflı bir yorumcu . Ben Mehmet Demirkol'u beğeniyorum ama burada ona yer verilmemiş . Metin Tekin, Rıdvan hasta oldu öyle girdi camiaya bir farklılığı yok . Güntekin iyi ama oda taraflı, çok duygusal takılıyor . Mehmet Demirkol şu an da Türkiye'nin en mantıklı yorumcusudur .

0|0
    0|0
    • oda taraflı gs'yi kesinlikle eleştiremiyor ve terim yalakası,üstüne teknik analiz olarak sıfırdır dikkat edersen teknik bir soru soruldugunda çok sırıtır geveler ondan koymadım..

• Ben hiç tavırlı ve taraflı olduğunu görmedim hocam . Ve taktiksel anlamda da başarılı buluyorum .

• çakar ahmet.

0|0
    0|0
  • ben guntekın derım

0|0
    0|0
  • türk ve dünya futbolunu çok iyi bilen futbolu fazlasıyla ii yorumlayıp çözümlemesi ve analizleri mükemmel olan tek bi adam vardır oda güntekin onaydır..

0|0
    0|0
  • rıdvan dilmen

0|0
    0|0
  • tribünden gelmesinden dolayı ve doğru bildiğini söylediğini düşündüğüm Mehmet DEMİRKOL..

0|0
    0|0
  • önce tespit sonra yorum diyelim:) rıdvan dilmen ve önder özenin futbol bilgisiyle kıyaslamam bile yani onunkini

0|0
    0|0
  • şıklardan kesinlikle Önder ÖNDER dir gerçek tarafsız EN COK IZLEDIGIM DINLEDİĞİM yorumcudur ikincisi ise sıklarda olmayan Mehmet demirkol ' dur Rıdvan ı ise hıc brı acıdan sevmem ızlemem dınlemem samımı değil...

0|0
    0|0
    • Önden özen konusunda sana katılıyorum ama mehmet demirkol teknik,taktk olarak gram futboldan anlamaz teknik olarak bir soru soruldugunda sırıtır geveler lafı,sadece güncel olayları yorumlamayı becerebilir..

• Önder Özen bir numaradır.

• Katılıyorum..

• uğur meleke yi çok beğeniyorum. yorumculuğundan ziyade yazılarını takip etmek çok keyifli. yaptığı tespitlere hayranım.

0|0
    0|0
  • Mehmet Demirkolu beğeniyorum ben...

0|0
    0|0
    • Teknik,taktik olarak hiçbirşey bilmez.Dikkat edin teknk olarak yorumlarda baya sırıtır..

• Bir yorumcunun çok da fazla taktik yorumu yapması bana doğru gelmez zaten. Gerektiği kadar teknik bilgisi olduğunu düşünüyorum. Öyle taktiksel olarak çok fazla bilgili konuşup teknik direktörleri yerden yere vuranlara, sen neden teknik direktörlük yapmıyosun diye sorasım geliyor...

• Rıdvanı çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Rıdvan Dilmen.

0|0
    0|0
  • Mehmet Demirkol

0|0
    0|0
  • Sergen'de olmalıydı. Demirören'e Tüpçü takım yönetmesin deyişini çok beğendim.

0|0
    0|0
  • Rıdvan Dilmen

0|0
    0|0
  • rıdvan baba ne derse oluyo bide iddaa da yorum yaparken yakalasam

0|0
    0|0
    • Aynen ama iddia'da güvenme çünkü Real madrid,barcelona dışında takım bilmiyor he bide bayern münih :)..

• İyi devam et bakalım :)..

• bi daha oynadım yarı yarıya yattı maçlar

• antrenman bilimi açısından önder özen, futbol bilgisi yönünden rıdvan dilmen.

0|0
    0|0
    • her iki kısmıda önder özen çok iyi biliyor...

• Mütevazı davranmış ama tabi burda sidik yarıştırmak değil maksatım :) ikiside müthişler teknik analiz olarak bence :)..

• aynen katılıyorum:)

• şıklarında yok Erdoğan Arıkan ve Ersin Düzen çok iyiler bence

0|0
    0|0
  • Rıdvan.

0|0
    0|0
  • Ahmet çakar:D

0|0
    0|0
  • Rıdvan dilmen tartışmasız...

0|0