Erkek arkadaşınızın, sevgilinizin telefonunu başka bir sevgilisi acarsa ne tepki verirdiniz?

erkek arkadaşınızın yani sevgilimi şimdi aradım telefonunu başka bi kız actı :(( siz olsanız ne tepki verirdiniz ben cok kotu bi durumdayım ! lutfen durust cevap verin.

Güncellemeler:
conım oguzun kız arkadaşıyım dedim bende dedi orda donduk
o askerdeyken bu numarayı arkadaşıma vericem sakın arama arkadaşım nişanlı dedi 1 ay oldu ben yabancı bi numaradan aradım o cıktı :((

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyanın gerçekten çivisi çıkmış. Ama böyle bir salaklığı hiç bir erkek yapmaz... Bu olayda benim aklıma mantığıma uymayan şeyler var...

Eğer aynen anlattığın gibiyse olay, buluşun O kızla bir yerde, dökün birbirinize içinizi, ne zamandır çıkıyorlarmış, sen varken varmıymış falan... Bunu yapmadan ayrılırsan bu sorular hep içini kemirecek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Normal şartlar altında açmaz, ya siz kavga etmişsinizdir, seni çıldırtmak için yapmıştır bunu ( bilerek bir kıza açtırmıştır telefonunu ) ya da telefonu açan kızın sevgilinde gözü vardır, ilişkinizi bozmak için yapmıştır.

İkisinde de aynı olan aynı gerçeği atlamamak lazım, sonuç olarak sevgilinin yanında bir bayan var...

0|0
    0|0
  • Elvada der bağrıma taş basardım umarım çok ikna edici bir açıklaması vardır yoksa şeytan görsün yüzünü. Bilmem anlatabiliyormuyum.

0|0
    0|0
  • Arkadaşıma verecem demiş işte. Arkadaşının nişanlısı açmıştır telefonu... yoksa yanlış mı anladım ben

0|0
    0|0
  • hoş

0|0
    0|0
  • Kardeşi kuzeni akrabası yakın arkadaşı olabilir ama tabi diğeride olabilir

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşına adam gibi sor...Sakince yani..Cevabına itiraz etme ama sinsicede ileriki zamanlarda takipçisi ol..

0|0
    0|0
  • kim oldugunu sordunmu bu ne ya 0 dan 180 e 3 saniyede cikiyor herkes...

0|0
    0|0
  • kız actı diyorsun nerden anladın sevgilis oldugunu ?

0|0
    0|0
    • conım oguzun kız arkadaşıyım dedim bende dedim orda donduk

• tuhaf cok cok tuhaf :/ harbiden dünyanın civisi cıkmıs arkadas ! nerden bulurunuz böyle adamları anlamıyorum

• aldatılıyorsn tarifi varmı

0|0
    0|0
  • İlk tepkim, duşta mı? derdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kimsin demedin mi

0|0
    0|0
  • Kolay gelsin derim :) kapatırım hattımı değiştiririm bu kadar basit..

0|0
    0|0
  • yapa bilecegin tek sey - sim kartini bir erkege var, olurda sevgilin ararsa, telefona baksin, sorarsa kim oldugunu ben sevgilisiyim sen kimsin desin. Kendinede yeni numara al, toptan temizlik. Kolay Gelsin

0|1
    0|0
  • Buna benzer birşey geçen bir yakınımın başına geldi. Sonra farkettik ki numarayı yanlış kaydedip çevirmiş. karşıdaki bayan baya kötü olmuştu bizim kızın karşısında. Öyle bir yanlışlık olma ihtimali yokmu? Eğer yoksa kötü bir durum. Yinede aslını öğrenmeden fevri olmayın derim.

0|0
    0|0
  • acı çektirmek ağzına s.çmak falan nedir yahu? madem istemiyor aldatıyor sil her yerden ulaşamasın. sen de rahat et. ne diye kasıyorsunuz bu kadar?

0|0
    0|0
  • Sana inandığım için enayiyim derim onu arayıp,bir de daha da enayi durumuna düşmemek için ayrılırım.

0|0
    0|0
  • azına s..arım walla. elimden kimse alamaz o adamı.

1|0
    0|0
Yükleniyor...