Duygusu olan erkek, aranızdaki tek bağınız olan arkadaşınızla tartışsada selam vermesi garip değil mi?

Eski erkek arkadaşınız ile aranızdaki tek ortak arkadaşınız olan kişiyle tartışsa da (hakaret boyutunda), yinede selam vermesi o arkadaşınıza ve sizinle hiç selamlaşıp konuşmaması garip değil mi?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Eski erkek arkadaşınsa ve ilişkiniz bittiyse seninle selamlaşmaması normal geldi bana, bende aynı şekilde yapardım. Ama bu kavgadan önce seninle selamlaşıyor ve şimdi bunu kestiyse, o zaman bir gariplik var derim :)

0|0
    0|0
    • Selamı bir veriyordu, bir vermiyordu...Sonra selam vermeye başladı sonra tartıştık ve selam sabah yine kesildi...

• Bence 3. şık olucak, çünkü arkadaşım ondan özür dilemedi...Kendisi selam verdı arkadaşıma, o açıdan yakında ben malesef böyle bişey ile karşılaşıcam...ve aynı işyerinde aynı ofiste çalıştığım bir insanla bu nasıl olucak bilmiyorum ama, sanırım direk işten ayrılırım...

• Sen kendi hayatına neden bu kadar müdahale ettiriyorsun? Kaçarak kurtulamazsın ki... Sana ne ya bırak ne yaparlarsa yapsınlar, ikisinide görmezden gel, selam verirlerse de alma bir vakitten sonra, olsun bitsin ;)

Erkekler Ne Diyor 4

• olur öyle

0|0
    0|0
  • bazen insan öyle bi kırılırki saçmalamaya başlar...bence gidip konuşmak gerek

0|0
    0|0
    • Konuşmak istememesi yada öyle birşeye niyet etmediğinden dolayı şimdilik belkide uzak olmak yeterli

• senin için o insan bir anlam ifade etmiyorsa yada üzülmüş veya kırılmış olmasını çok umursamıyorsan bencede uzak olmak yeterde artar bile...ama onun hissettiklerini umursuyorsan...belkide gidip konuşmakla çok çok iyi birşey yapacaksın...

• yok olabiilir arkadaslar arasında tartısmalar gayet normal

0|0
    0|0
    • Tartışma benim için gerçekleşti, eski erkek arkadaşımın bana yaptığı davranıştan dolayı...Kız arkadaşımda bağırıp çağırdı telefonda...

• İtirafta edemezki...Her gün karşısında eriyip biten biri var...

• Tartışmalardan aşk doğabilir dikkat et...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İlginç.. Bi bit yeniği var bence.. Sen herşeye hazırlıklı ol..

0|0
    0|0
    • Hissedip birşey yapamamak çok ilginç zaten...aynı ofiste çalışıyorsunuz aynı iş yerinde birde diğeriyle...Çok acı..Nasıl dayanırım bilmiyorum...

• Ofisten çok samimi çevre yapmaya başla.. Yalnız kalmazsan çok etkilemez.. Aklını başka konulara ver..

Yükleniyor...